Ana Sayfa / YAŞAM / İzmir’de dehşet veren olay Bebeği balkonda attı

İzmir’de dehşet veren olay Bebeği balkonda attı

İzmir’de geçtiğimiz yıl bir facia yaşanmıştı. Tuvalette dünyaya getirdiği iddia edilen ve bebeğini balkondan aşağı atan 36 yaşındaki anne Refika Gülhan tutuklu olarak yargılanmıştı.

 

Dava süreci devam ederken savcı, bebeğini balkondan aşağı atan cani için ömür boyu hapis cezası istedi. Böyle bir facianın halen günümüzde de yaşanıyor olabilmesi halen iç karartıcı bir durumken halk tarafından da oldukça tepkiyle karşılandı. Böyle bir vahşetin kabul edilemeyeceğini bildiren yetkililer gerekli cezanın kesilmesini talep ediyor. Bebeğini balkondan aşağıya atan 36 yaşındaki kadın, davanın bugünkü duruşmasına avukatı Akif Duygu ile birlikte katıldı.

 

BANA CANİ GÖZÜYLE BAKMAYIN!

Yaşanan bu olayın karşısında halen kendini savunmaya çalışan 36 yaşındaki Refika Gülkan, böyle olmasını istemediğini ve böyle bir insan olmadığını belirtti. Böyle bir şeyin nasıl yaşandığını ve de yaşadıklarını anlamlandıramayan Refika Gülkan, anne adayı olduğunu ve de cani gözüyle bakılmasını asla kabul edemeyeceğini belirtti. Refika Gülkan’ın avukatı adli tıp raporunun yeterli olmadığını beyan ederken, sanığın tutukluluk sürecinin devamını istedi. Karar onaylandı ve duruşmayı adli tıp raporu sonuçlanana kadar erteledi.

İlginizi Çekebilir

O Hastane Çok Sayıda Vatandaşımıza Diyabet Eğitimi Verdi

Osmaniye Devlet Hastanesi diyabet hastalığı konusunda çok büyük bir başarıya imza attı. 1 yılı aşkın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir