Ana Sayfa / YAŞAM / Kahraman Askerlerimiz Ebedi Yolculuğuna Uğurlandı

Kahraman Askerlerimiz Ebedi Yolculuğuna Uğurlandı

Şemdinli’de çıkan çatışma sonucunda gün sonunda toplam 4. şehit verildi. Diyarbakır Sur’da keskin nişancı tarafından vurulan askerimizin de durumu 7 aydır oldukça ağırdı.

PKK’lı hainler bu gün yine can yaktı. Bütün Türkiye’nin içine ateş düşüren hain terör örgütü PKK, 7 ay önce keskin nişancı ile vurduğu Adem Çelik’e ne yazık ki daha genç yaşında son nefesini verdirtti. 7 ay önce kafasından vurulan Adem Çelik’in durumunun son günlerde ağırlaştığını belirten uzman doktorlar, ne yazık ki Adem Çelik’in şehit olduğu haberini verdi. Son yolculuğuna uğurlanmak üzere memleketine uğurlanan kahraman askerimizin cenaze töreninde yakınları ayakta durmakta güçlük çekti. Cenaze törenine üst düzey yetkililerde katılarak, şehit ailesinin acısını paylaştı.

Geçici Görev İçin Gitmişti

Sivas’ta toprağa verilen kahraman askerimiz geçici görev için Diyarbakır’ın Sur ilçesine intikal etmişti. Aniden çıkan çatışma sonucunda da keskin nişancı tarafından kafasından vurulan Adem Çelik, 7 ay boyunca yaşam mücadelesi veriyordu. Ne yazık ki yaşam mücadelesinde yenik düşen Adem Çelik, en başta yakınları olmak üzere bütün Türkiye’yi oldukça üzdü.

İlginizi Çekebilir

O Hastane Çok Sayıda Vatandaşımıza Diyabet Eğitimi Verdi

Osmaniye Devlet Hastanesi diyabet hastalığı konusunda çok büyük bir başarıya imza attı. 1 yılı aşkın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir