Ana Sayfa / GÜNDEM / Kahramanmaraş Başta Olmak Üzere Toplamda 8 İlde FETÖ’ye Yönelik Operasyon Düzenlendi

Kahramanmaraş Başta Olmak Üzere Toplamda 8 İlde FETÖ’ye Yönelik Operasyon Düzenlendi

FETÖ’ye yönelik düzenlenen operasyonlarda bu gün yine kapsamlı bir operasyon gerçekleşti. Kahramanmaraş merkezli düzenlenen operasyon sonucunda neticeler alınmaya devam ediliyor;

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen Fetullah Gülen’in baş çektiği terör örgütü FETÖ’ye yönelik düzenlenen operasyonlar sonucunda Kahramanmaraş da dahil olmak üzere toplamda 8 ilde bu konuya yönelik geniş kapsamlı operasyonlar düzenlendi. 15 Temmuz darbe girişiminde başrol oynayan Fetullah Gülen komutasındaki FETÖ hainlerine halkımız en büyük dersi vermişti. Tankların, tüfeklerin önünde dimdik vuran vatandaşlarımız sayesinde darbecilere günleri gösterilmişti. Ülkeyi zor kullanarak ele geçirmek isteyen bu vatan hainlerinin PKK veya İŞİD’den hiçbir farkı olmadığı belirtilirken, yakalanan vatan hainlerinin ise makamına, rütbesine bakılmadan gerekli cezayı çekeceklerine yönelik açıklamalar geldi. Geçtiğimiz günlerde de FETÖ’ye ekonomik destek sağlayan, cebinde birer dolarlık banknotlar bulunan, FETÖ’nün gizli haberleşme ağı olan ByLock ile örgüt içi konuşmalar gerçekleştiren kişiler birer birer yakalandı. Aynı zamanda FETÖ’ye herhangi bir şekilde destek veren şirketlerin yetkili kişileri ise birer birer tutuklanırken, FETÖ’ye yardımda bulunabilme ihtimali olan veya daha önce destek veren şirketlere de kayyum ataması gerçekleşmişti.

Kökleri Kuruyacak

Her gün FETÖ’ye yönelik operasyonlar sürmekteyken, yapılan tutuklamalarda da bir o kadar sonuç alınarak, artık devletin içine gizlice sızan FETÖ’nün örgüt elemanları artık birer birer yakayı ele veriyor.

İlginizi Çekebilir

ESAD Güçleri Dostu PYD’yi Vurdu

Böylelikle, 5 senedir devam eden Suriye iç savaşında rejim uçakları ilk defa PYD’nin silahlı kolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir