Ana Sayfa / MAGAZİN / Kanal 7 Hint Dizilerine Doymadı
Kanal 7 Hint Dizilerine Doymadı

Kanal 7 Hint Dizilerine Doymadı

Kanal 7 bu sezonda yayınladığı Hint Dizileri ile gündeme bomba gibi oturmayı başarmıştı. Bolywood’un en başarılı dizilerini tamamı ile satın alarak yayınlamaya başlayan Kanal 7 bu sayede hem çok büyük bir başarı ile yüksek reyting oranları elde etti hem de izleyeceği stratejiyi de netleştirmiş oldu.
KANAL 7 HİNT YOLUNDAN ŞAŞMADI;
Türk izleyicileri bir hayli ekranları başına kilitlemeyi başaran Hint Dizileri arasında Yalancı Bahar ve Benimsin yer aldı. Kanal 7 bu büyük başarının ardından ise Hint Dizilerinden vazgeçmeye hiç de niyetli görünmüyor. Bu sezon ise yepyeni bir Hint dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanacağını daha dönemin sonundan sinyallerini vermişti.
Benimsin ve Yalancı Bahar dizilerinin yüksek reyting oranlarını toplayabilmesi ise kanalları oldukça şaşırtmıştı. Kanal 7 ise başarısına sahip çıktı ve seyircilerini memnun etmeye devam etmek adına çalışmalarını başlattı. Bakalım yeni sezonda bizi hangi dizi karşılayacak;
KANAL 7’DEN YENİ BİR EFSANE
Hint yapımı olarak gündeme gelen Deli Divane adlı dizi Türkiye’de Kanal 7 ile ekranlara gelmeye başlayaca. Bollywood yapımı seçkin diziler arasında yer alan ve Hindistanda en çok beğenilen dizilerden birisi olan Deli Divane; inanılmaz bir aşk öyküsünü ekranlarımıza taşıyacak önemli bir yapıt olarak gündeme geliyor.
Hint sinemasının yüksek mertebede ünlü isimlerinin dizi kadrosunda bulunduğu Deli Divane dizisinde rol alan başlıca isimler ise; Angad Hasija, Sara Khan ve Parul Chauhan olarak kayıtlara geçiyor…
DİZİNİN KONUSU:
Uzun bir yapım olan ve halen devam etmekte olan Deli Divane dizisinde Sadhana ve Ragini adlı Hint bireylerinin duygusal aşk hikayesi ekranlara getiriliyor. Ailesini yitirmiş olan Sadhna, Ragini’nin ailesi ile beraber yaşamaya başlar.
Rajvansh ailesinin zihinsel engeli olan evladı Alekh’e öğretmenlik yapmakta olan Sadhna; Alekh’in durumunun iyiye doğru ilerlemesi nedeni ile Rajvansh ailesinin hem sevgisini hem de güvenini elde eder.
Rajvansh ailesi bu gelişmelerin sonrasında Sadhna’dan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna; istemese de bu evliliği kabul eder. Öte taraftan ailenin bir diğer evladı olan Ranvir; Amerika’dan memleketine ailesinin evine dönmek durumunda kalır.
Sandha’nın kız kardeşi Ragini ile karşılaşırlar ve kısa zaman sonra Ranvir ile Ragini evlenmek yönünde ani bir kararla ailelerinin karşısına çıkarlar. Ancak Ragini’ni bu aileye uygun bir kişi olarak kabul görmez ve ikilinin arasını yıkıma sürükleyecek olan planlar Vasundhara tarafından planlanır.
DİZİDE HİNT YILDIZLARI GEÇİDİ:
Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar olarak tanınan büyük isimlerin yönettiği Deli Divane’nin oyuncuları ise şu yıldızlardan oluşuyor;

Angad Hasija (Alekh)
Sara Khan (Sadhana)
Parul Chauhan (Ragini)
Kinshuk Mahajan (Ranvir)

İlginizi Çekebilir

Survivor’da Dokunulmazlık Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın yayın ve yapımcılığını üstlendiği Survivor, yepyeni bölümleriyle 7 Şubat tarihinden beri devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir