Ana Sayfa / SAĞLIK / KARIN KASI ÇALIŞANLAR İÇİN PÜF NOKTALAR

KARIN KASI ÇALIŞANLAR İÇİN PÜF NOKTALAR

Karın kası yaparken bazen düzenli egzersiz veya düzenli ve sıkı bir diyet yetmeyebilir. Bu gibi durumlarda yapılan spor arttırılmalı ve de alınan besinlere daha da özen gösterilmelidir.

 

Bu durumlar uygulanmasına rağmen halen sonuç alamıyorsanız sizin için en kolay çare estetik cerrahiden yardım almaktır! Üstelik 1 saat gibi çok kısa bir sürede istediğiniz karın kası şekline ulaşmanız mümkün! Karın kasının görünmemesi aslında karın bölgesinde belirgin olan kas yapısının üzerinin yağ tabakasıyla kaplanmasıdır. Karın kası olmasına rağmen aslında istenilen görüntüye ulaşılmamasının sebebi de bu yağ tabakasıdır. Uzman DR. Bülent Cihantimur, yağ hacmi çok fazla olsa bile fazla olan yağ ile görüntü olarak kas görüntüsü verilebilmesinin mümkün olduğunu söyledi.

 

Düzenli spor ve sıkı bir diyet ile karın kası konusunda verim alamasanız bile estetik cerrahi yoluyla oldukça sıkı ve güzel bir vücuda sahip olabilme müjdesini veren Op. DR. Bülent Cihantimur bu durumla mücadele eden tüm sporculara ümit ışığı oldu!

İlginizi Çekebilir

Suriyeli Çocuklar Banyo Yaparken Adeta Ölümle Burun Buruna Geldi

Yozgat’ta bu gün oldukça zor anlar yaşayan 3 Suriyeli çocuğun yaşadığı anlar yetkililerce aktarıldı. Şofben …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir