Ana Sayfa / YAŞAM / Kayseri’de 5 Bin Kişi Arda Şen İçin Bir Araya Geldi

Kayseri’de 5 Bin Kişi Arda Şen İçin Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz günlerde şehit düşen Arda Şen için binlerce kişi bir araya geldi. 31 yaşında şehit düşen kahraman askerimiz Arda Şen için cenaze namazı kılındı;

Baba ocağına ateş düşüren hain PKK terör örgütünün şehit düşürdüğü uzman çavuş Arda Şen için bugün cenaze töreni gerçekleşti. Şehit uzman çavuş Arda Şen için oldukça fazla katılım gerçekleştiği belirtildi. Aynı zamanda şehit uzman çavuş Arda Şen’in cenazesine yetkili kişilerde katılım gösterdi. Yaklaşık 5 bin kişinin katılım gösterdiği cenaze töreninde gözyaşları sel oldu. Cenaze namazının ardından şehidin Türk Bayrağı sarılı tabutu bir süre top arabasına konularak taşındı. Melikgazi İlçesi’nde Arda Şen için namaz kılındığı ifade edilirken, daha sonra tekbirler arasında bir süre taşındı.

Diyarbakır Lice’de Teröristlerle Girilen Çatışmada Şehit Düşmüştü

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde şehit düşen Arda Şen, PKK’lı hainlerin kör kurşununa hedef olmuştu. Acı haberi alan şehidin yakınları bütün şehirlerden cenaze namazına katılım gösterdi. Kurban Bayramı’ndan kısa bir süre önce nişanlandığı belirtilen Arda Şen yürekleri yaktı. Son günlerde ise PKK vurulan darbeler ise vatandaşları sevindirmekte. PKK’ya karşı önemli darbeler vuran Türk Silahlı Kuvvetleri, artık PKK’ya göz açtırmıyor. PKK’nın yollara kurduğu patlayıcıları önlemek için en son günlerde tüp alımında kimlik gösterilmesinin zorunlu olduğu belirtildi.

İlginizi Çekebilir

O Hastane Çok Sayıda Vatandaşımıza Diyabet Eğitimi Verdi

Osmaniye Devlet Hastanesi diyabet hastalığı konusunda çok büyük bir başarıya imza attı. 1 yılı aşkın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir