Ana Sayfa / MAGAZİN / KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON TELEVİZYON EKRANLARINDA YER ALMAYACAK!

KENAN İMİRZALIOĞLU ÖNÜMÜZDEKİ SEZON TELEVİZYON EKRANLARINDA YER ALMAYACAK!

Kenan İmirzalıoğlu önümüzdeki sezon televizyon ekranlarında yer almayacak. Ünlü ve yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu önüne sunulan tekliflere hayır dedi. Kenan İmirzalıoğlu oyunculuğu tümüyle bırakacak mı?

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu uzun çalışma saatlerinden yorulduğunu, kendine ve ailesine vakit ayıracağını ve şartlar düzelene kadar da setlere dönüş yapmayacağını belirtti. Ünlü oyuncunun sevenleri anlaşılan önümüzdeki sezon Kenan İmirzalıoğlunu dizilerde göremeyecek derken Ay Yapım, ünlü oyuncuyu ikna etmeyi başardı ancak bu sefer de farklı bir pürüz çıktı. Başrolde kendisinin olduğu ve kendisi için yazılan diziler önüne sunulduğun da dizileri beğenmeyerek ‘Beni bu senaryolarla sete sokamazsınız’ dedi.

Uzun yıllardır başarılı oyunculuğuyla gözleri dolduran Kenan İmirzalıoğlu hem uzun çalışma saatlerinden rahatsız olduğu için ve hem de kendisi için yazılan dizileri beğenmediği için önümüzdeki sezon televizyon ekranlarında olmayacak. Haziran 2015’te son bulan ‘Karadayı’ dizisinden beri ekranda olmayan ünlü oyuncu önüne sunulan tekliflere yok dedi. Hayatını setlerde geçiren başarılı oyuncu bu yöndeki başarısından aldığı ödüller ve dizilerde ki performansı da gözleri dolduruyor.

İlginizi Çekebilir

Survivor’da Dokunulmazlık Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın yayın ve yapımcılığını üstlendiği Survivor, yepyeni bölümleriyle 7 Şubat tarihinden beri devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir