Ana Sayfa / YAŞAM / Kilis’te Dün Patlayan Roket Mermisi Ne Yazık ki Bir Polisimizi Şehit Etti

Kilis’te Dün Patlayan Roket Mermisi Ne Yazık ki Bir Polisimizi Şehit Etti

Dün Suriye’den İŞİD tarafından sınır ilimiz olan Kilis’e roket mermisi düşmüştü. Roket mermisinin düştüğü yerde ne yazık ki bir polisimizin şehit olduğu aktarıldı;
Kilis’te dün Suriye’den atılan roket mermilerini imha etmekte olan bir polis memurumuz şehit oldu. Patlamayan mühimmatları imha etmek üzereyken ne yazık ki birden bire patlayan roket mermisi sonucunda şehit olan polisimiz Murat Mimiroğlu için bir cenaze töreni düzenlendi.
Kilis İl Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen cenaze töreninde gözyaşları kahraman polisimiz için sel oldu. Bir dakikalık saygı duruşunun ardından kahraman polisimizin öz geçmişi okundu ve de herkes kahraman polisimiz için dua etti. Şehit kahraman polisimiz Murat Mimiroğlu’nun ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığını ve de görev aşkı ile örnek gösterilen nadir insanlardan birisi olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Candemir Özdemir, aynı zamanda Şırnak’ta ki görevinde de onu çok iyi tanıdığını ve de herkes tarafından görev aşkı ve de fedakarlığı ile bilindiğini belirtti. Aynı zamanda görev aşkı ve de yaptığı fedakarlıklarıyla ayın polisi olmaya layık görülen kahraman polisimiz için bütün Türkiye göz yaşı döktü ve de dualar etti. Ülkemizin birlik ve beraberliğinin bölünmemesi için canını dişine takan, her türlü terör örgütüne karşı dimdik mücadele eden kahraman şehit polisimiz Mimiroğlu için Allah’tan rahmet dilendi.

Teşkilatıma ve de Milletime Başsağlığı Diliyorum

Özdemir kahraman şehit polisimiz için konuşmasına boğazı düğümlenerek devam etti. Murat Mimiroğlu gibi kahraman polislerin Allah’ın Resulü’ne komşu olduğunu ifade eden Özdemir, kahraman polise övgüler yağdırdı. Bu aziz milletin bekası için tek bir an bile düşünmeden canını feda eden, terör örgütlerine karşı canını dişine takarak mücadele eden kahraman şehitlerin mükafatını muhakkak alacağını da belirtti. Aynı zamanda bu ülkenin aziz vatandaşlarının her zaman böyle bir görevi üstleneceğini ve de bu tür fedakarlıkları her zaman yapabileceğini ekleyen Özdemir, teşkilatına ve de şehit ailesine başsağlığı dileyerek konuşmasını noktaladı. Konuşmanın noktalanmasının ardından birçok kişi şehit polis için gözyaşı döktü.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir