Ana Sayfa / MAGAZİN / Kiralık Aşk’ın güzel oyuncusu Sinem Öztürk 3. evliliğinde

Kiralık Aşk’ın güzel oyuncusu Sinem Öztürk 3. evliliğinde

Mustafa Uslu ile evlenme hayalleri hikayeye dönen güzel oyuncu mayıs ayında evlenmek istediğini ve bunun için hazırlıklara başladığını söylemişti. Mustafa Uslu’nun eski eşi Öznur Uslu ile boşanma kararı aldıkları yalnız davanın henüz görülemediği için henüz resmi olarak boşanamadığı iddia edildi.

Uslu’nun 1999 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında 2. olan iki çocuğunun annesi Öznur Dursun’un, boşanma davası sürerken eşinin adının aşk haberlerine karışmasına tepkili olduğu öğrenildi. Boşanma davasının sonucunu beklemeye başlayan güzel oyuncu ve sevgilisi, nikâh tarihlerini eylül ayına ertelemek zorunda kaldı.

Sinem Öztürk Kimdir?
İstanbul’daki Cağaloğlu Anadolu Lisesi’ni okudu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde sinema bölümü okumaktadır. Bugüne kadar 26 kısa metrajlı filmde rol aldı ve 8 kısa film çekti. Yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı Arka Sıradakiler adlı dizide Gamze karakterini canlandırdı. 18 Nisan 2014 tarihinde final yapan ve atv’de yayınlanan Huzur Sokağı adlı dizide Şükran’ı oynadı. Aynı zamanda TRT Türk’te yayınlanan Fikir Atölyesi isimli programı sundu. 2015’ten beri, Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterini canlandırmakta ve rolünü başarı ile oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Adana’da Meydana Gelen Yangın Vatandaşlarda Büyük Bir Endişe Yarattı

Adana’da plastik eşya satmakta olan bir firmanın deposunda sebebi henüz bilinmeyen bir yangın meydana geldi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir