Ana Sayfa / YAŞAM / MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Şemdinli’de Gerçekleşen Patlamaya İlişkin Açıklamalarda Bulundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Şemdinli’de Gerçekleşen Patlamaya İlişkin Açıklamalarda Bulundu

Şemdinli’de bu gün gerçekleşen hain saldırıyı kınayan Devlet Bahçeli, bu konuya ilişkin gereken ne varsa yapılmasını rica etti. Bu felaketin topyekun son verilmesi adına çalışmaların başlatılması gerektiği belirtildi;

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bu gün Şemdinli’de hem güvenlik güçlerimizi hem de vatandaşlarımızı şehit eden terör örgütü PKK militanlarına yönelik açıklamalarda bulundu. Terör ile mücadele de yapılması gereken en doğru şeyin bir an önce yapılması gerektiğini belirten MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kayıplarımızın daha da artmadan ve de vatanımızı kaybetmeden bir an önce bu duruma el konulması gerektiğini de belirtti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli aynı zamanda terör örgütlerinin yüzlerinin hiçbir zaman gülmeyeceğini de belirtti. Sosyal medya hesabından da duruma ilişkin açıklamalarda bulunan Devlet Bahçeli’nin konuya ilişkin üzüntüsü her halinden belli oluyordu. Hain terör örgütünün muharrem ayı gibi önemli bir ayda vatandaşlarımızı şehit etmiş olmasını kınayan ve ocaklarımızı yıkan bu terör örgütü PKK’ya karşın artık tam anlamıyla kesin bir çözüm bulunması gerektiğini öneren Devlet Bahçeli, yaşanan acının boyutunu bir kere daha gözler önüne serdi. Muharrem ayında bilindiği üzere savunma savaşı dışında yapılan bütün savaşlar günah olarak nitelendiriliyor. Hele ki böyle kutsal bir ayda terör örgütü PKK’nın Hakkari’nin Şemdinli bölgesinde gerçekleştirdiği bu saldırının hiçbir şekilde kabul edilemez olduğu da belirtildi.

Bunlar Din Düşmanı, Yüzleri Gülmeyecek

Şu zamana kadar terör örgütü PKK’nın yüzünün hiçbir zaman gülmediğini ve de hiçbir zamanda gülmeyeceğini belirten Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bölücü terör örgütü PKK’yı dinsizlik ile suçladı. Kan dökülmesi haram olan bu ayda vatandaşlarımızı şehit eden hain bölücü terör örgütü PKK’nın yaptığı bu durumun din düşmanlığından ve de fesatlıktan kaynaklı olduğunun da altı çizildi. Devlet Bahçeli bu gün yaşanan facia olayı örnek vererek gelecekte yaşanması muhtemel faciaların önünde geçilmesi üzerine de konuşma yaptı. Terör örgütü PKK tarafından daha büyük bir saldırı gerçekleşmeden muhakkak güvenlik önlemlerinin hat safhaya çıkartılmasını öneren Devlet Bahçeli, herkesin aklını başına alması gerektiğini de belirtti.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir