Ana Sayfa / YAŞAM / MHP Genel Başkanı Terör Örgütlerine İlişkin Açıklamalarda Bulundu

MHP Genel Başkanı Terör Örgütlerine İlişkin Açıklamalarda Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli, hiçbir terör örgütünün bir diğer terör örgütünden farklı olmadığına dikkat çekti. Türkiye’yi yıkmaya çalışan bütün terör örgütlerinin eşdeğer olduğunu da belirtti;

Bölücü terör örgütleri hakkında bu gün çeşitli açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terör örgütlerinin sadece ülkeyi bölmeye çalışan birer maşalar olduğu belirtildi. Terör örgütlerine yönelik alınması gereken önlemlerin hiçbir şekilde ertelenmeden alınması gerektiğinin de dikkatini çeken MHP Genel Başkanı, FETÖ’nün yarım bıraktığı işi PKK’nın tam anlamıyla gerçekleştirmek istediğini belirtti. İktidar partisine sonuna kadar destek verildiğini açıklayan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanının ve de Başbakanın elini çabuk tutması gerektiğini, bu vatan hainlerini rezil etmek görevinin bu büyük siyasi güçlere ait olduğunu da belirtti. Ayrıca erken seçim sürecinin şu anki durumda yapılmasının oldukça yanlış bir karar olduğu da belirtildi. Olağanüstü Hal sürecinde böyle bir seçimin ülke içinde büyük kaoslara sebep olacağını belirten MHP Genel Başkanı, bu seçim sürecinin böyle bir zamanda gerçekleşmesinin ülkeyi daha da karıştıracağını belirtti. Aynı zamanda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye’ye karşı mücadele vermekte olan terör örgütlerinin kan kusmakta olduğunu ve de Türkiye’nin kül olmasını isteyen bu hain bölücü terör örgütlerinin hiçbir zaman görülmediği kadar dirençli olduğunun da dikkatini çekti.

Terör Örgütlerine Ait Bombaların Nasıl Ülkemize Sokulduğu Halen Merak Konusu

Türkiye’de ki vatandaşların her daim canını yakmakta olan terör örgütlerinin artık halkımızı bir ölüm kalım mücadelesinin ortasına attığını belirten MHP Genel Başkanı, son zamanlarda terör örgütlerinin gerçekleştirdiği bu terör eylemlerinin halkın can güvenliğini tehdit ettiğini de belirtti. Artık dışarıya çıkmaya bile korkmakta olan halkımızın artık dayanacak gücünün de kalmadığını belirten MHP Genel Başkanı, terör örgütlerine karşın ne zaman ders verileceğini defalarca belirtti. Artık hiçbir annenin evlat acısından ağlamayacağını belirten AK Parti iktidarından hiçbir şekilde çözüm süreci gelmediğini ve de barışın sesinin duyulmadığını belirten MHP Genel Başkanı, sürece destek verildiğini belirtti ve de aynı zamanda FETÖ’ye karşın alınan üst düzey önlemlerin PKK’ya karşı da alınması gerektiği belirtildi.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir