Ana Sayfa / SPOR / Milli Gururumuz Takımda En Çok Koşan Oyuncular Listesinde

Milli Gururumuz Takımda En Çok Koşan Oyuncular Listesinde

İspanya’da bizi temsil eden oldukça başarılı ve değerli futbolcumuz Arda Turan, takımında en çok koşan oyuncular listesinde yer almayı başardı. En son oynanan Deportivo maçının başından sonuna kadar oyunda kalan Arda Turan, sahada en çok koşan futbolcu olarak dikkatleri üzerine çekti;
Geçtiğimiz sezona oranla oldukça üst düzey performans sergilemeyi başaran Türkiye’nin gururu Arda Turan, bizi gururlandırmaya devam ediyor. Türkiye’nin her anlamda gururu olan ve de sergilediği üst düzey performanslar ile dikkatleri üzerine çeken Arda Turan, oldukça büyük başarımlar elde etmeye devam ediyor. Maçta elde edilen istatistiklere göre en çok koşan oyuncular listesine adını yazdıran Arda Turan, gerçek anlamda büyük başarılar elde etmeye devam ediyor. Bununla birlikte geçtiğimiz gün Deportivo maçında karşı karşıya gelen Arda Turan, Emre Çolak ile ilgili düşüncelerini de aktarmıştı. Emre Çolak’ı kardeşi gibi gördüğünü ve de onun La Liga’da oldukça büyük başarılara imza atabileceğini belirten Arda Turan, Emre Çolak’ın ne kadar özel bir futbolcu olduğunu belirtti. Arda Turan son oynanan Deportivo maçında maç boyunca oyunda kaldı ancak Emre Çolak maçın 56. Dakikasında oyundan ayrılmak zorunda kaldı. Bununla birlikte Arda Turan yükselen performansı ile bütün manşetleri süslemeye devam ediyor.

Arda Turan Bütün Tartışmalara Netlik Getirdi

Geçtiğimiz sezon istenilen performansı gösteremeyen Arda Turan, büyük tartışmalara sebep olmuştu. Arda Turan’ın Barcelona’dan ihraç edilebileceği düşünülürken, Arda Turan bu tartışmalara çok net bir şekilde cevap verdi. Bu sezon performansını katlayarak eski haline geri dönüp maçlarda harikalar yaratıp, Barcelona ekibine defalarca 3 puan kazandırmayı başaran Arda Turan haftalarca İspanyol ve Türkiye medyasının ön yüzü olmayı başarmıştı. Halende oynadığı maçlarda gerçek anlamda büyük başarılar elde etmeyi başaran ve de bütün oyuncular tarafından desteklenip sevilen milli gururumuz Arda Turan’a, Barcelona teknik direktörü Enrique’de onun hakkında oldukça iyi düşüncelere sahip olduğunu aktarmıştı. Onun Barcelona takımı için oldukça büyük bir yatırım olduğunu ve de onun performansına ihtiyaçları olduğunu belirten Barcelona ekibi, onun takıma kattığı pozitif enerjiden oldukça iyi bir şekilde etkilenmekte.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş, Atiker Konyaspor’a Karşı Tarihi Bir Galibiyet Aldı

Spor Toto Süper Lig’in şampiyon adaylarından olan Beşiktaş, kendi evinde konuk ettiği rakibi Atiker Konyaspor’a …

Bir Yorum

  1. Çetin Büyük

    Süpersin Arda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir