Ana Sayfa / MAGAZİN / Nurgül Yeşilçay Yeniden Kamera Karşısında

Nurgül Yeşilçay Yeniden Kamera Karşısında

Erkan Petekkaya ile yaşadığı kriz dolu sürecin ardından yeniden kamera karşısına geçen Nurgül Yeşilçay sinema ve televizyon kariyerine keyifli bir şekilde kaldığı yerden devam ediyor. Özcan Deniz ile yeniden işbirliği yaparak ortak bir projeye imza atan Nurgül Yeşilçay’ın Paramparça dizisinin ardından yıldızı parlamaya devam etti.

Nurgül Yeşilçay Asmalı Konak dizisinin ardından adını yıldızlı harflerle Türkiye televizyon sektörüne yazdırmıştı. Özcan Deniz ile aynı dönemde imza attığı projelerle başarısına başarı katarak büyük ün yakalayan güzel oyuncu son zamanlarda Start TV ekranlarında yayınlanan Paramparça adlı dizinin setinde Erkan Petekkaya ile yaşadığı krizli süreç ile gündeme gelmişti. Erkan Petekkaya tarafından taciz edildiğini beyan eden Nurgül Yeşilçay’ın açıklamalarının ardından Erkan Petekkaya’nın bu iddialara ilişkin verdiği yanıtlar ise Petekkaya’nın hedef tahtasına oturtulmasına neden olmuştu.

Yaşanan krizli süreçlerin ardından çalışmalarına ara vermeyen ve krizin ardından gerekli cevapları vererek kendi köşesine çekilen Nurgül Yeşilçay ise son günlerde Özcan Deniz ile birlikte imza attığı yeni projesi ile gündemde. Aynı zamanda 2 ayrı markanın katalog yüzü olmak üzere objektifler karşısına geçen Yeşilçay’ın yıldızı parlamaya devam ediyor.

Özcan Deniz ile birlikte Nurgül Yeşilçay İkinci Şans adlı film projesinde yeniden bir araya geliyor. İki ünlü isim daha önce Asmalı Konak dizisi ile ekranlara damga vururken dizinin ardından bir de sinema filmi ile gündeme oturmuşlardı. İkilinin birbirine oldukça yakışan kimyası ise büyük yankı uyandırmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir