Ana Sayfa / YAŞAM / OĞLUNA DESTEK OLMAK İÇİN DÖVME YAPTIRDI
OĞLUNA DESTEK OLMAK İÇİN DÖVME YAPTIRDI

OĞLUNA DESTEK OLMAK İÇİN DÖVME YAPTIRDI

John Marshall, beyin ameliyatı olan oğlu Gabriel Marshall’ı yalnız bırakmamak, ona olan desteğini göstermek için kafasına oğlunda bulunan yara izi şeklinde dövme yaptırdı.
Daily Mail’in yaptığı habere göre; 8 yaşındaki Gabriel Marshall’ın 2015’de beyninde kötü huylu bir tümör tespit edildi ve ameliyata alındı. Dokuz ay önce tedavi sonlandırılmasına rağmen tümör tamamen alınmamıştı.

KENDİNİ CANAVAR GİBİ HİSSEDİYORDU
28 yaşındaki genç baba Josh Marshall, oğlunun kafasında bulunan izin oğlunun özgüvenini kötü yönde etkilediğini düşünüyordu. Oğlunun kendinin o iz ile canavar gibi hissettiğini duyan baba çok üzüldü ve minik Gabriel’in normal hissetmesini sağlamak amacıyla oğlunun kafasında bulunan ameliyat izinin aynısını dövme olarak yaptırarak:”Eğer insanlar gözlerini dikip bakacaksa ikimize birden baksınlar.” dedi.
‘Babalar Günü’ adına düzenlenen ‘En iyi kel baba’ yarışmasına katılan Josh Marshall’ın fedakarlığı ve duyarlılığı ise yarışmada büyük etki yarattı. Sosyal medyada da kısa zamanda yayılan fotoğrafa binlerce olumlu yorum yapıldı.

İlginizi Çekebilir

mhp-genel-baskani-teror-orgutlerine-iliskin-aciklamalarda-bulundu

MHP Genel Başkanı Terör Örgütlerine İlişkin Açıklamalarda Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı Devlet Bahçeli, hiçbir terör örgütünün bir diğer terör örgütünden farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir