Ana Sayfa / EĞİTİM / Okullar Açılıyor, Heyecan Artıyor!

Okullar Açılıyor, Heyecan Artıyor!

Günlerdir yaşanan trafik izdihamının sebebi sonunda bayram dışında başka bir sebebe bağlandı. Okul heyecanının başlamasına dikkat çeken yetkililer, otoyolların da oldukça kalabalık olduğuna dikkat çekti;

Bayram tatili sonunun, okulun habercisi olduğunu belirten yetkililer, trafikteki yoğunluğun en büyük sebebinin bayram tatilinin sona erip, okul telaşının başlaması olduğunu belirtti. Özellikle de İstanbul otoyolunda oldukça büyük izdiham yaşandığı belirtilirken, zaman zamanda yaşanan izdiham sebebiyle birbirine giren otomobiller trafiği büyük oranda aksattı. Yoğun trafiğin en az hafta sonuna kadar devam edeceğini belirten yetkililer, Ankara istikametinde ki trafik azlığına da dikkat çekti. Genelde tatile İstanbul, İzmir, Mersin gibi denizi olan yerlerin tercih edildiğini belirten uzmanlar, otoyoldaki yoğunluğun genel olarak tatil köylerinin bulunduğu illerde olduğu belirtildi. İstanbul otoyollarında ki yoğunluk ne kadar fazlaysa, Ankara otoyollarında ki yoğunluk ise o kadar az.

Okul Telaşı Yavaş Yavaş Kendini Gösteriyor

Herhangi bir sorun çıkmadığı sürece belirtilen günde okulların açılacağını belirten yetkililer, okula yeni başlayan öğrencilerin de mutlaka göz muayenesinden geçmesinin üzerinde durdu. Aynı zamanda da bütün okullulara da eğitim hayatında başarılar diledi.

İlginizi Çekebilir

Recep Tayyip Erdoğan En Büyük Sızıntının Eğitim de Olduğunu Belirtti

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye’den birer bire birer temizlenen FETÖ’cü hainlere gereken ders veriliyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir