Ana Sayfa / YAŞAM / Otobüste Sigara İçen Çocuk Katledildi

Otobüste Sigara İçen Çocuk Katledildi

Maddi durumları iyi olmadığı için çalışmaya giden Ercan Dal, iş bulamayınca memleketi olan Adana’ya dönerken, şehirlerarası otobüste yetkililerce uyarılmasına rağmen sigara içmeye devam edince, muavinler ve otobüs sakinleri tarafından döverek öldürüldü.

Türkiye geçtiğimiz gün adeta bir vahşet yaşadı. Otobüste sigara içmeye başlayan Ercan Dal, uyarılmasına rağmen sigara içmeye devam edince otobüste bulunan kişiler onu darp etmeye başladı. Hızını alamayan otobüsteki insanlar Ercan Dal’ın hayatına son verdi. Vahşice öldürülen Ercan Dal, olaydan saatler sonra polis tarafından yol kenarında şarampolde bulundu. Polisler hemen olaya müdahale ederek, Ercan Dal’ı hastaneye götürdüler. Doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayata gözlerini yuman Ercan Dal’ın ailesi bu durum karşısında şok oldu.

Ailesi böyle bir durumun asla kabul edilemeyeceğini ve de gerekli işlemlerin yapılması için adliyeye başvuracağını bildirdi. Otobüste sigara içtiğinden dolayı vahşice dövülerek katledilen Ercan Dal, henüz hayatının bağrındayken, hayata gözlerini yumdu. Ailesinin geçimini sağlayabilmek için İstanbul’a çalışmak için giden genç, ailesi ve sevdiklerini çok üzdü.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir