Ana Sayfa / SPOR / Ozan Tufan Yaşadığı Sakatlığa İlişkin Sosyal Medya Hesabından Açıklamada Bulundu

Ozan Tufan Yaşadığı Sakatlığa İlişkin Sosyal Medya Hesabından Açıklamada Bulundu

Fenerbahçe’nin genç orta saha oyuncusu A Milli Takımı’nda İzlanda maçında geçirdiği bir sakatlık sebebiyle oyundan ayrılmak zorunda kalmıştı. Maç esnasında yaşadığı sakatlık sebebiyle sahalardan 2 aylığına uzak kalacağı belirtildi;
Ozan Tufan bilindiği üzere Fenerbahçe de orta saha görevi görmekte ve de oldukça büyük işler başarmakta. Bursaspor’dan Fenerbahçe’ye oldukça yüksek bir ücret ile transfer olan Ozan Tufan, gündemlere bomba gibi oturmuştu. Birçok büyük takımın hedefinde olan Ozan Tufan, yaklaşık 7 milyon Euro karşılığında Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Genç yaşında olmasına rağmen Fenerbahçe de neredeyse her maç forma giyme imkanı bulan Ozan Tufan, her maçta oldukça büyük işler başarmakta ve de en çok konuşulan ismi olmayı başarmakta. Ozan Tufan’ın aynı zamanda Fenerbahçe dışında A Milli Futbol takımında her zaman forma giyebilme imkanı bulması ve de oynadığı milli maçlarda da gündeme oturmayı başarmış bir futbolcu olması onun kalitesini açık ve net bir şekilde belli etmekte. A Milli Takım’da saç düzeltme meselesi yüzünden oldukça büyük dalga konusu olan Ozan Tufan, bir sonraki maçta attığı gol ile bütün herkesi susturmayı başarmıştı.

2 Ay Kadar Sahalardan Uzak Kalabilir

Ozan Tufan, A Milli Takım’da İzlanda’ya karşı oynadığı maçta yaşadığı sakatlık sebebiyle oyundan ayrılmak zorunda kaldı. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin çeşitli açıklamalarda bulunan Ozan Tufan’ın 2 ay kadar sahalardan uzak kalacağı belirtildi. İzlanda maçında eksikliği oldukça fark edilen Ozan Tufan’ın 2 ay kadar sahalardan uzak kalması bütün herkesin moralini bozmuş durumda. Aynı zamanda Fenerbahçe’nin usta orta saha oyuncusu sosyal medya hesabından ümit verici bir yazı paylaştı. Yaşadığı sakatlıktan ötürü çok aşırı derecede üzgün olduğunu belirten Ozan Tufan, tedavi sürecinin başladığını belirtti. Çok yakın zamanda sahalara dönmek istediğini ve de sahalara yeniden en yakın zamanda dönebilmek için çok fazla çalışacağını belirten Ozan Tufan sahalara çok daha iyi bir şekilde dönmeyi planlıyor. Ancak önümüzde ki 2 ay hem Fenerbahçe’de hem de A Milli Futbol Takımı’nda görev alamayacak olması herkesi çok üzdü.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş, Atiker Konyaspor’a Karşı Tarihi Bir Galibiyet Aldı

Spor Toto Süper Lig’in şampiyon adaylarından olan Beşiktaş, kendi evinde konuk ettiği rakibi Atiker Konyaspor’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir