Ana Sayfa / YAŞAM / PKK Bir Hain Saldırıya Daha ‘’Biz Yaptık’’ Dedi

PKK Bir Hain Saldırıya Daha ‘’Biz Yaptık’’ Dedi

Van’da bayramın ilk günü hain bir patlama gerçekleşmişti. Ne mutlu ki bu terör saldırısında hiçbir vatandaşımız hayatını kaybetmemişti;

Van’ın en işlek yerlerinden birisi olan Besyol’da çok şiddetli bir patlama oldu. Bomba yüklü bir aracın park edildikten sonra patlatıldığını belirten yetkililer, aynı zamanda normalde bir sürü kişinin bulunduğu bölgede, patlama anında fazla kimsenin bulunmama sebebinin bayram telaşı olduğu açıklandı. Her neyse ki terör saldırısına hiçbir vatandaşımız kurban gitmezken ne yazık ki 2’si polis olmak üzere 48 kişi yaralandı. 3 parti binasının da aynı zamanda hasar gördüğü belirtilirken, hasarın devlet tarafından karşılanacağı da açıklandı.

‘’Biz Yaptık’’

Belediyelere atanan kayyumlar sebebiyle bu patlamanın gerçekleştiğini açıklayan terör örgütü PKK yetkilileri, Van’da gerçekleşen patlamayı üstlendi. Ekmeğini yediği millete hainlik yapan, kendi vatandaşlarının canına kast eden bu hain terör örgütü, son günlerde gerçekleştirmeye çalıştığı suikast ve canlı bomba eylemlerinde başarısız oldu. Artık daha üst düzey görevlilerini devletin içine sokan PKK, artık yavaş yavaş sona geliyor.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir