Ana Sayfa / GÜNDEM / PKK Kayyum Atamasında Darbe Üstüne Darbe Yiyince Adeta Çılgına Döndü

PKK Kayyum Atamasında Darbe Üstüne Darbe Yiyince Adeta Çılgına Döndü

Terör örgütü PKK’nın yöneticisi olduğu iddia edilen Murat Karayılan atanan kayyumlara hiçbir zarar veremeyince adeta çılgına döndü. Doğu’da ki aşiretlerin isyan etmesini belirten bir mektup yollayan Murat Karayılan tehditlerine devam ediyor;
Atanan kayyumların her zaman PKK’nın hedefi olacağını ve de canlarına kast edeceğini açıklayan Murat Karayılan, kayyumların çalışmasına engel olamadığı için adeta çılgına döndü. Doğu’da ki bazı illerde çığırtkanlık yapılmasını ve de halkın huzurunun bozulmasını belirten Murat Karayılan, son günlerde PKK’nın aldığı darbe üstüne darbeden sonra Mardin’e bir mektup yolladı. Yolladığı mektupta Mardin’de ki aşiretlerin isyan etmesi gerektiğini ve de Türkiye’yi doğu da katliam yapmakla suçlayan Murat Karayılan, düşmana karşı yani Türkiye’ye karşı her zaman tetikte olunması gerektiğini belirtti. PKK’ya karşı vurulan darbelerden sonra bu darbeleri sindiremeyen Murat Karayılan adeta çıldırdı. Mardin’de ki aşiretlere yolladığı mektubun her bir satırında propaganda faaliyetleri yapan PKK’nın sözde yöneticisi olan şahıs bir de Türkiye’yi katliam yapmakla suçladı. Yollara bombalar kurarak patlatan, canlı bombalar ile vatandaşlarımızı katleden ve ülkenin refahını düşüren terör örgütü PKK’nın Türkiye’yi katliamla suçlamasının oldukça büyük bir trajikomik durum olduğu belirtildi. Aşiret liderlerine çeşitli isteklerde bulunan Murat Karayılan, adeta iç savaş çıkartmak için uğraşmakta.

Mardin’de ki Aşiretlere Çağrıda Bulunan Murat Karayılan, Adeta Çıldırdı

Kayyum atamalarına engel olamayan, yollara bomba kurarak vatandaşlarımızın refahını gasp eden hain terör örgütü PKK’ya darbe üstüne darbe vurulmakta. Aşiret liderlerine de yediği darbenin üzerine hemen mektup yollayan Murat Karayılan, PKK’nın zavallı durumunu çok iyi bir şekilde gösterdi. Aşiret liderlerine yolladığı mektuplarda Türkiye’yi katliam yapmakla suçlayan ve de Mardin’de ki aşiret liderlerine iç savaş çıkartmak üzerine isteklerde bulunan PKK’nın sözde yöneticisi Murat Karayılan, düşmana karşı yani Türkiye’ye karşı her zaman hazırlıkta olunmasının gereğini belirtti. Mektubu alan Mardin’de ki aşiret liderleri de Murat Karayılan’a olumsuz yanıtlar verdi. Aşiret liderleri, Murat Karayılan’dan gelen mektubu hiçbir şekilde önemsemediğini ve de itibar edilmediğini belirtti.

İlginizi Çekebilir

ÇORLU’DAN KALKIŞ YAPAN EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ

Tekirdağ’da yer alan Çorlu İlçesi’nden eğitim amacı ile kalkış yapan ve havalanan Tarkim uçuş okuluna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir