Ana Sayfa / YAŞAM / PKK’lı Gencin Avukatı FETÖ Soruşturması Kapsamında Tutuklandı

PKK’lı Gencin Avukatı FETÖ Soruşturması Kapsamında Tutuklandı

Geçtiğimiz günlerde 4 ay tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakılıp canlı yayında açıklama yapan ‘Kırmızı fularlı kız’ adıyla bilinen şahıs hakkında ilginç bilgiler aktarıldı. Avukatının FETÖ soruşturması kapsamında tutuklandığı bildirildi;

Gezi parkı olaylarının yaşandığı sene ‘kırmızı fularlı kız’ olarak tüm Türkiye tarafından tanınan ve daha sonra PKK lideri Murat Karayılan ile boy boy fotoğrafları yayınlanan şahısın avukatı FETÖ soruşturmasına ilişkin yapılan aramalar halen sürmekteydi. FETÖ/PYD soruşturmasına ilişkin tutuklamalar son hız devam ederken, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi yakalatma emri çıkartılan ‘kırmızı fularlı kız’ın avukatı bu gün yakayı ele verdi. Yapılan operasyon sonucunda ‘kırmızı fularlı kız’ olarak bilinen şahısla beraber toplamda 7 avukat bu gün yakayı ele verdi.

Tutuklamalar Son Hız Devam Ediyor!

15 Temmuz darbe girişiminin ardından on binlerce kişi FETÖ/PYD soruşturması kapsamında tutuklandı. Aynı zamanda binlerce kişi de görevden geri dönememek üzere el çektirildi. Yasa dışı yöntemlerle yönetimi ele geçirmeye çalışan kişiler ise vatan haini olarak tarihe geçti. Ömer Halidemir gibi kahramanlar ise tarihe altın harflerle yazılacak.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir