Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / PlayStation Slim

PlayStation Slim

Sony’nin göz bebeği Playstation 4’ün yeni sürümü 7 Eylül’de lanse edilecekti ancak lansman tarihinden önce görüntüleri internete sızan Playstation 4 NEO’nun yanı sıra Playstation 4 Slim’de gündeme geldi. Lansman tarihinde NEO ile birlikte tanıtılacağı düşünülen 2 yeni Playstation modelinden birisi olduğu tahmin edilen Slim büyük ölçüde dikkatleri üzerine topladı.

Dünyanın en çok tercih edilen oyun konsolu olarak dikkat çeken ve Sony’nin geliştirdiği en başarılı teknolojik ürünler arasında adını altın harflerle yazdıran Playstation’un en yeni modeli Eylül ayında piyasaya çıkacak.

Dünya çapında büyük hayran kitlesine sahip olan Sony Playstation’un yeni canavarlarının ikisinin ismi netlik kazandı. Playstation 4 NEO ve Playstation 4 Slim olacağı internete sızan görüntülerden anlaşılan yeni canavarların yanı sıra bilinmeyen 1 model daha Eylül ayında tanıtılacak.

Geçtiğimiz günlerde Playstation 4 NEO’nun görüntülerinin ve bilgilerinin internete sızmasının ardından bugün daha farklı bir Playstation konsol modeli internete sızdırıldı. Adının Slim olduğu tahmin edilen bu modeldeki farklılıklar arasında ise cihazın boyutu oldu.

Microsoft XBOX’ın One ve One S atılımlarının ardından yeni nesil Playstation  4 modellerini piyasaya sürmeye hazırlanan Sony’nin yeni amiral gemilerinin en çok dikkat çeken özelliği ise 500GB dahili depolama alanının bulunması olarak gündeme geldi.

Yeni cihazların göze çarpan bir farklılıkları da cihazın fiziksel şeklinde yapılan ufak değişiklikler. Daha oval hatlara sahip olacağı düşünülen Sony Playstation 4 NEO ve Slim’in yanı sıra henüz bilinmeyen 3. Modeldeki fiziksel özellikler de merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple Airpods’unun Kaybolmasından Şikayetçi Olanlara Müjde

Apple’nin yayınladığı andan itibaren çok büyük ilgi gördüğü ve milyonlarca kişi tarafından satın alınan kablosuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir