Ana Sayfa / EĞİTİM / Recep Tayyip Erdoğan En Büyük Sızıntının Eğitim de Olduğunu Belirtti

Recep Tayyip Erdoğan En Büyük Sızıntının Eğitim de Olduğunu Belirtti

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye’den birer bire birer temizlenen FETÖ’cü hainlere gereken ders veriliyor. Aynı zamanda sızıntının en büyük kaynağının de eğitim olduğu Recep Tayyip Erdoğan tarafından eklendi;

Geçtiğimiz günlerde de MEB tarafından yapılan bir açıklama da yine ders kitaplarında ki FETÖ’ye ait yalan yanlış öğretilen bilgiler doğrultusundaydı. 15 Temmuz darbe girişiminin gerçekleştiği gecenin sabahı hemen ders kitaplarında ki yanlış bilgilerin kaldırılıp, yerine yeni ve daha doğru ders kitapları verileceği açıklanmıştı. Ancak bu sürecin uzun sürmesi dolayısıyla, ders kitaplarının okullara 1 haftalık gecikme ile verileceği belirtilmişti. Recep Tayyip Erdoğan ise bu konuya ilişkin düşüncelerini bildirdi.

Bu Konuda Yetkililer Üzerine Düşen Görevi Yapmalı

Her şeyin başının eğitim olduğundan bahseden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, en çok zarar gören sistemin, eğitim sistemi olduğunu belirtti. Bu açıdan da elinden geleni yapan MEB için, herkes üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeli dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aynı zamanda, hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için de en önemli katkının eğitimden sağlanacağını belirtti.

İlginizi Çekebilir

Ders Kitapları FETÖ Pisliğinden Temizleniyor

Darbe girişiminin ardından Fetullah Gülen’e ve onun yanındaki kişilere savaş açan Türkiye, FETÖ ile bağlantısı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir