Ana Sayfa / GÜNDEM / Saldırı Yapmaya Hazırlanan Teröristler Son Anda Engellendi

Saldırı Yapmaya Hazırlanan Teröristler Son Anda Engellendi

Ülkede kargaşa çıkartmak ve de ateşli silahlarla vatandaşlarımızın can güvenliğini tehdit etmeye çalışan terör örgütü PKK militanları engellendi. Ayrıca teröristlere ait bir sığınak ve de birçok mühimmat ele geçirildi;

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik yapılan operasyonlar sonucunda bu gün büyük neticeler alındı. Ülkede ki vatandaşların can güvenliğini tehdit etmek üzere yola koyulan teröristler güvenlik güçlerince engellendi. Siirt’te ki Eruh ilçesinde ki hain terör örgütü PKK’ya ait sığınaklar ele geçirilirken, sığınakta yapılan aramada terör örgütü PKK’ya ait birçok mühimmat ele geçirildi. Terör örgütü PKK’ya yönelik Hakkari’nin Çukurca ilçesinde yapılan operasyonlar sonucunda büyük neticeler alınırken, bölücü terör örgütü PKK’nın militanı olan 3 kişi yakayı ele verdi. Saldırı hazırlığında olan terör örgütü mensuplarının son anda güvenlik güçlerince engellendiği belirtilirken, yapılan operasyonlar kapsamında PKK’ya karşı büyük bir darbe vurulduğu da belirtildi. Son zamanlarda gerçekleştirmeye çalıştığı operasyonlarda sürekli olarak başarısızlığa uğrayan terör örgütü PKK militanları haftalardır darbe üstüne darbe yiyor. Yapılan geniş kapsamlı operasyonlar neticesinde büyük neticeler alan Türk Silahlı Kuvvetleri, yapılan operasyonların kapsamını genişletmesi terör örgütlerinin gözlerini korkuttu. Radar yolu ile tespit edilen teröristleri birer birer öldüren Türk Silahlı Kuvvetleri, son zamanlarda uzun zamandır girilmeyen yerleri de terör örgütlerinden temizledi.

Terör Örgütü PKK Artık Köşeye Sıkıştı

Bölücü terör örgütü PKK’ya doğudaki çoğu ilde geniş kapsamlı operasyonlar gerçekleştiren güvenlik güçlerimiz, terör örgütü mensuplarını yakalayıp tutuklarken bir yandan da terör örgütü PKK’ya ait birçok gizli belge ve doküman ele geçirildi. Geçtiğimiz günlerde terör örgütü PKK’nın köşeye sıkıştığını gösteren en iyi kanıt ise sözde terör örgütü lideri Murat Karayılan’ın Mardin’de ki aşiretlere mektup yollaması oldu. Yolladığı mektupta Mardin’de ki aşiret liderlerine hitap ederek, iç karışıklık çıkarılması gerektiğini belirten Murat Karayılan’a aşiret liderlerinden jet hızında cevap geldi. Mardin’de ki aşiret liderleri böyle bir duruma asla itaat etmeyeceklerini ve de iç karışıklık çıkartmanın söz konusu bile olmadığını belirtti.

İlginizi Çekebilir

O Terör Örgütü Resmen Kendi Savaş Uçağını Üretti

Bütün ülkeler vatandaşları için tehdit unsuru olan ve ülkemizde bitirilebilmesi adına yoğun bir çaba sarf …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir