Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Samsung Galaxy S8’in Çıkmasına Sayılı Günlerin Kalması Teknoloji Canavarlarını Heyecanlandırdı

Samsung Galaxy S8’in Çıkmasına Sayılı Günlerin Kalması Teknoloji Canavarlarını Heyecanlandırdı

 

Çıkmasına henüz aylar kalan Samsung Galaxy S8 için heyecan dorukta. Herkes tarafından büyük bir heyecanla teknoloji harikası olması beklenen Samsung Galaxy S8’in özelliklerinin oldukça iyi olması bekleniyor;

Kamerasının oldukça iyi olması beklenen Samsung’un çıkartacağı yeni telefon olan Samsung Galaxy S8’in kulağa fazlasıyla iyi gelen özellikleri hakkında çeşitli sızıntılar gerçekleştiği belirtildi. 30 Megapiksel kamerası olduğu söylenen telefon için yürekler ağza geldi. Teknoloji canavarları bu telefon için artık gün saymaya başladı. Kablosuz ve hızlı şarjı desteklemesi beklenen telefonun daha yeni eklentilerle karşıya çıkması bekleniyor. Aynı zamanda kulağa hoş gelen ‘’mini projektör’’ özelliğinin de bulunması beklenen bu teknoloji harikası olacağı tahmin edilen SamsungGalaxy S8 için artık heyecan dorukta. Oldukça iddialı olması beklenen Galaxy serisinin unutulmaz telefonu olacağı düşünülen Samsung Galaxy S8’de teknik bir hata çıkmayacağını umut eden Samsung ailesi, telefonun bütün eksiklikleri giderildiğinde satışa sunulacak.

NOTE 7 Faciasının Önüne Geçilebilir

Samsung Galaxy NOTE7’den istediğini elde edemeyen ve de aylardır başı ağrıyan Samsung, Galaxy S8 ile bu baş ağrısından kurtulabilir. Patlayan telefon olarak gündemlerde haftalarca yer tutan SamsungGalaxy NOTE7, çeşitli şikayetler sebebiyle hemen toplanmaya başlamıştı. Yerine yeni NOTE7’ler verilmesine rağmen yeni gelen telefonlardan da şikayet eden kişiler soluğu Samsung yetkili servisinde almıştı. Ancak bu sefer aynı sorunlar yaşanmayacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Android 7.1.2 Beta Sürümü Resmen Yayınlandı

Bugün Google, Android’in yepyeni sürümü olan Nougat 7.1.2 güncellemesini amiral gemileri için resmen Beta sürümü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir