Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Samsung Galaxy S8’in Tanıtımının Gerçekleşeceği Tarih Her An Kesinleşebilir

Samsung Galaxy S8’in Tanıtımının Gerçekleşeceği Tarih Her An Kesinleşebilir

 Akıllı telefonların en iyi modellerini üretebilen Samsung, yeni telefonu olan Galaxy S8 için kollarını sıvadı. Tanıtım tarihi tam olarak netleşmeyen S8 için teknoloji canavarları merakla beklemekte;

Samsung’un teknoloji harikası olarak ürettiği telefon olan Note 7 ile ilk defa büyük oranda sorunlar yaşadı. Teknoloji devi olarak ürettiği Galaxy NOTE 7 ile hiçbir şekilde umduğunu bulamayan Samsung’un aksine bir de zarar edebileceği de gündemdeydi. Son günlerde binlerce kullanıcının yaşadığı patlama sorununun ardından başını oldukça ağrıtan Samsung, firma süreci boyunca ilk kez bu kadar sıkıntılı zamanlar geçirmiştir denebilir. Samsung’dan hiçbir şekilde ümidini kesmeyen Android kullanıcıları, S8 için artık gün saymaya başladı. Daha henüz tanıtım tarihi bile belli olmayan telefon olan S8 için insanlar meraklanmaya başladı. Üst düzey özelliklere sahip olması beklenen Galaxy S8 model telefon için çalışmaların daha da hızlandırıldığını belirten firma yetkilileri, telefona ait kısmi özellikleri de belirtse de tanıtım tarihi hakkında tam anlamıyla net bir bilgi vermedi. Milyonlarca teknoloji canavarını meraklandıran Samsung, Galaxy Note 7’de bulamadığını Galaxy S8’de bulmaya çalışacak. Patlama sorunu yüzünden Galaxy Note 7 kullanıcıları aşırı derecede mağdur olmuş ve de üstüne bir de havayolu firmaları tarafından kabul edilmemiş.

Sessiz Kalmayı Tercih Ediyor

Yaşadığı ciddi problemli zamanlardan sonra daha çok sessiz kalmayı tercih eden Samsung firması, Note 7’de yaşanan sorunları unutturacak gibi görünüyor. Apple’nin yaptığı hamleleri geride bırakmak adına çalışmalarını son hız sürdürmekte olan Samsung, yeni çıkartacağı telefon olan Galaxy S8’de ne gibi ayrıcalıklar tanıyacağı oldukça merak konusu. Apple’nin iPhone 7 ve IOS 10 gibi yeniliklerine karşın Apple’nin önüne geçmek isteyen Samsung, çalışmalarını halen sürdürmekte. Bu sefer yeni ürettiği telefonda harika bir kar grafiği elde etmek isteyen Samsung, bir kere daha hata yapmayacak gibi görünüyor. Ürettiği diğer telefon ile de yine aynı sorunlar yaşarsa bu sefer Samsung’u daha da zor zamanlar bekleyecek gibi görünmekte çünkü insanlar artık belli bir süreden sonra Samsung’a güvenmeyerek daha farklı model telefonlara ilgi duyacak.

İlginizi Çekebilir

Fifa 17 mobil platforma iniyor

Yapımcılığını Electronics Art şirketinin üstlendiği ve EA Canada tarafından geliştirilen Fifa 17’nin bu yıl android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir