Ana Sayfa / YAŞAM / Şanlıurfa’da Hayat Kadınlarına Yapılan Operasyonlar Sonucunda Tutuklamalar Gerçekleşti

Şanlıurfa’da Hayat Kadınlarına Yapılan Operasyonlar Sonucunda Tutuklamalar Gerçekleşti

Şanlıurfa’da konsomatrislere operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyon sonucunda birçok Suriyeli kadın gözaltına alındı;

Konsomatrislere yönelik düzenlenen operasyonlar sonucunda konsomatris olduğu aktarılan toplamda 30’u aşkın Suriyeli gözaltına alındı. Huzur operasyonları sürecinde güvenlik güçlerimiz Suriyelilerle birlikte toplamda 42 kişiyi tutukladı. Sokaklarda güven ve refahı sağlayabilmek adına yapılan operasyonlarda son zamanlarda artış var. Toplumun huzur ve refahını düşüren konsomatrislere yönelik düzenlenen operasyonlarda tutuklanan şahısların genel olarak Suriyeli olduğu aktarıldı. Şehrin etrafında son zamanlarda oldukça çok görülen konsomatrislere yönelik operasyon başlatılması gereğini öne süren güvenlik güçleri, bu gün o operasyonu gerçekleştirdi. Son zamanlarda yaşanan hırsızlık gibi suçların da artış göstermesinin üzerine yapılması düşünülen operasyon kaçınılmaz oldu. Operasyonlar sonucunda da tutuklanan şahısların çocuğunun Suriye vatandaşı olduğu aktarılırken, ilde ki suç ve konsomatris artışının daha da artmaması için yapılan operasyonlara son hız devam edilecek. Vatandaşların huzurunun kaçmasını önlemek için yapılan bu operasyonlar ile artık bu tür vakalara göz yumulmayacağı açıklandı.

Bu Daha Başlangıç!

Yapılan operasyonların henüz daha başlangıç olan polislerimiz, ilde ki refah ve huzur ortamının oluşabilmesi için bu tür operasyonlara son günlerde daha çok ağırlık verileceğini açıkladı. Gözaltına alınan kişilerin sayısının daha da artacağını bildiren güvenlik güçlerimiz, şehrin genelinde ki güvenlik tedbirlerinin de arttırıldığını aktardı. Olması muhtemel olan suçlar için ise güvenlik güçlerimiz sürekli devriye atmakta.

İlginizi Çekebilir

Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn 2 çocuğun üzerine kurşun yağdırdı!

İstanbul Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn bаkkаl dükkanına girerek 16 ve 13 yаşlаrındаki iki kаrdеşin üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir