Ana Sayfa / MAGAZİN / Şebnem Bozoklu iç çamaşırı ile denizde görüntülendi

Şebnem Bozoklu iç çamaşırı ile denizde görüntülendi

Son günlerde boşanma konusu konuşulan ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, tatilde hoş olmayan görüntüler verdi.

 

Geçtiğimiz günlerde kız arkadaşlarıyla gece turuna çıkan başarılı oyuncu Şebnem Bozoklu, gece turuna 2 genç ile devam etti ve gençlerin birisiyle samimiyetini ilerleten oyuncu dikkatlerden kaçmadı. Alkollü olduğu tahmin edilen oyuncu iç çamaşırlarıyla denize girdi.

 

BOŞANMA DAVASI SONUÇLANDI MI?

Şebnem Bozoklu sevenlerinin merak ettiği bir diğer konu olan Emre İzer ile evlilik konusuna da avukatı açıklık getirdi. Şebnem Bozoklu ile Emre İzer’in evliliğinin fiilen bittiğinin ancak resmi olarak sonlandırılması için de karşılıklı olarak talimat verildiğini açıklayan avukat bu konuyla ilgili yapılacak olan haberlerin dikkatli bir şekilde yapılmasını ve saygı çerçevesi içerisinde yazılar yazılmasını tüm sosyal medyadan istedi. Güzel ve başarılı oyuncu adli yargı sürecini beklerken sevenlerinin karşısına böyle fotoğraflarla çıkması gerçekten sevenlerini üzdü. Oldukça kötü bir zamanda yakalanan Şebnem Bozoklu güler yüzü ve başarılı oyunculuğuyla Türk milletinin kalbini kazanmıştı. Oynadığı dizilerde sergilediği başarılı oyunculuğu ise oldukça takdir ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2017’de Elenen İlk İsim Bugün Belli Oldu

Reyting rekorları kıran Survivor 2017’de iki dokunulmazlık ödülünü de ünlülerin kazanması üzerine bütün adaylar gönüllüler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir