Ana Sayfa / GÜNDEM / Şehit haberi dinmiyor

Şehit haberi dinmiyor

Hakkari ve Van’da askerlerimiz ile PKK çatışmasının sonucunda acı haberler geldi. Toplamda 11 askerimiz şehit oldu.

 

Bir diğer yandan yapılan atışlara misliyle karşılık veren askerlerimiz 46 PKK’lı teröristi öldürdü. Hakkari ve Van’da bir çok terörist öldürülmesine karşın, bir çok teröristte sağ olarak ele geçirildi ve mühimmat depolarına el koyuldu. Günlerdir süren çatışma sırasında ölen teröristler bizleri mutlu etse de, şehit haberleri oldukça üzücü.

 

Geçtiğimiz günlerden beri devam eden Van’ın Çaldıran ilçesindeki çatışmada ise hava saldırısı sonucu 13 terörist ele geçirildi. Günlerdir süren çatışmalarda ele geçirilen ve öldürülen terörist sayıları artarken, ele geçirilen silah ve mühimmat sayısı da oldukça arttı. PKK’ya büyük bir darbe vuran Türkiye kanıyla, şehitleriyle kazandığı bu toprakları kan dökmeden vermeyeceğini göstermiştir. Halkımız da bunu 15 Temmuz darbe girişiminin olduğu gece ve mitinglerde 27 gün boyunca direnerek en iyi şekilde göstermiştir. Birlik ve beraber olduğumuz sürece ve de pes etmediğimiz sürece PKK’ya geçit verilmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

Mersin’de ByLock’u kullаndıklаrı bеlirlеnеn eski öğretmenler tutuklandı!

Mersin’de Fetullahçı Terör Ӧrgütü/Pаrаlеl Dеvlеt Yаpılаnmаsı’nа (FETӦ/PDY) yönelik operasyonda gözaltına alınan 23 zаnlıdаn еmniyеttеki işlеmlеri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir