Ana Sayfa / MAGAZİN / O Ses Türkiye’de Sibel Can Rüzgarı Esecek!

O Ses Türkiye’de Sibel Can Rüzgarı Esecek!

Özel sebeplerden dolayı O Ses Türkiye’den ayrılan Ebru Gündeş’in yerine Sibel Can geliyor;

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye’den özel sebeplerden dolayı ayrılan Ebru Gündeş için açıklamalarda bulunmuştu. Onun her zaman destekçisi olduğunu ve bu zor günlerin geçip tekrardan Acun Medya ekibine döneceğini bekleyen Acun Ilıcalı, bunun sadece bir mola olduğunu ve Ebru Gündeş’i ailesinin bir parçası olarak kabul ettiğini aktarmıştı. Ebru Gündeş’te O Ses Türkiye’den 3 sene sonra ayrıldığını takipçileriyle paylaşmıştı. Acun Ilıcalı’dan bu sene için izin istediğini ve de Acun Ilıcalı’nın da onu desteklediğini, anlayışla karşıladığını aktaran Ebru Gündeş ileriki sezonlarda yeniden TV8 ekranlarında yer alabilir.

O Ses Türkiye’den ayrılan Ebru Gündeş’in yerine ünlü ses sanatçısı Sibel Can boşluğu bulunacak. Kurban Bayramı sonrasında Londra’da tatil yapmayı planlayan Sibel Can, dönüş yaptıktan hemen sonra ise O Ses Türkiye çekimlerine başlayacak. Ünlü isim Ebru Gündeş’in yerini doldurabilecek mi konusu halen tartışma konusu olsa da onun güzel sesi ve sahip olduğu tecrübesiyle boşluğu aratmayacak gibi görünyor.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2017’de Elenen İlk İsim Bugün Belli Oldu

Reyting rekorları kıran Survivor 2017’de iki dokunulmazlık ödülünü de ünlülerin kazanması üzerine bütün adaylar gönüllüler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir