Ana Sayfa / SPOR / Bu Sezonda Lanet Galatasaray’ın Üzerinde!

Bu Sezonda Lanet Galatasaray’ın Üzerinde!

Galatasaray geçtiğimiz sezondan bu yana sürekli forvet sıkıntısı yaşıyor. Bu talihsiz sakatlanmalara karşı Galatasaray ellerini bağladı;

Geçtiğimiz sezondan beri forvet sıkıntısı çeken sarı kırmızılı takım, orta saha oyuncularını forvet yakınlarında konumlandırmayı düşünüyor. Süper Final’de talihsiz bir sakatlık ile sahalardan uzak kalan Lucas Podolski tüm camiayı üzdü. Aynı zamanda Galatasaray’ın yeni forvet transferi Sigthorsson da Milli Takımda görev alırken yaşadığı sakatlık sebebiyle oynaması mümkün değil. Sahalardan yaklaşık 1 ay uzak kalması beklenen Sigthorsson, Galatasaray’ı oldukça zor durumda bıraktı. İki sezondur forvet yüzünden yüzü gülmeyen Galatasaray’ın sadece Eren Derdiyok’u kaldı.

Sigrhorsson’un sol dizinde yırtık olduğu sebebiyle operasyon geçirdiği ve 1 ay boyunca sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Bir süreliğine sadece Eren Derdiyok ile idare edecek olan sarı kırmızılı takımı oldukça zor zamanlar bekliyor. Sinan Gümüş’e ileride görevler vereceğini açıklayan Galatasaray Teknik Direktörü Rierink, elindeki fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğini açıkladı. Galibiyete aç olan sarı kırmızılı aslanlar lige iyi başlamış durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir