Ana Sayfa / YAŞAM / Siirt’ten şehit haberi geldi

Siirt’ten şehit haberi geldi

Günlerdir yaşanan sıcak çatışma sürecinde verilen şehit sayısı günden güne artıyor. Askerlerimiz canlarını vatan için bir an bile düşünmeden şehit oluyor.

 

Bu günde terör örgütü PKK’ya yönelik taarruza geçen güvenlik güçleriyle terör örgütü PKK arasında sıcak çatışma yaşandı. Hain saldırıya ne yazık ki 1 askerimiz kurban gitti ve bir askerimiz yaralandı. Yaralanan askere tıbbi müdahale, helikopter ile geldi ve yaralanan asker helikopter ile Siirt Devlet Hastanesine sağlık durumunun daha iyi gitmesi çabasıyla götürüldü. Siirt’te terörist grubu PKK’ya karşı operasyon devam ederken terörist gruptaki ölü sayısı henüz verilmedi.

 

FETÖ’NÜN PKK’DAN NE FARKI VAR?
Uluslararası bir terör örgütü olarak kabul edilen PKK her gün yaralarımızı daha da derinleştiriyor. Ancak yetkililere göre halkın hiçbir zaman terör konusunda boyun eğmemesi ve sonuna kadar dik duruş göstermeli. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından da bu dik duruşu gösteren halk tüm dünyayı oldukça etkiledi. Vatanı uğruna tereddütsüz canını feda eden şehitler ve de Ömer Halisdemir gibi kahramanlar bu kanlı darbe girişimini başarısız kılmıştır. İş birliği içinde olan FETÖ ve PKK’ya asla geçit verilmeyeceği hususunu da es geçmemek gerek.

İlginizi Çekebilir

Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn 2 çocuğun üzerine kurşun yağdırdı!

İstanbul Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn bаkkаl dükkanına girerek 16 ve 13 yаşlаrındаki iki kаrdеşin üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir