Ana Sayfa / MAGAZİN / Siyah Beyaz Dizisi Ertelendi

Siyah Beyaz Dizisi Ertelendi

Kısa süre önce Ay Yapım tarafından ilan edilen ve yeni sezonda Star TV ekranlarında gösterime gireceği planlanan Siyah Beyaz dizisi senaryo yazımının sürmesi nedeni ile yayına daha geç bir tarihte girecek. Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaşacağı beyan edilen dizi gelecek sezona sarkma ihtimali ile karşı karşıya kalırken Siyah Beyaz’ın yerine yeni bir dizi gündeme getirildi.

Televizyon izleyenlerin oldukça çok sevdiği iki ünlü yüzün başrollerinde yer alacağı konuşulan ve büyük ilgi toplayan dizi projesi Siyah Beyaz’dan üzücü haber geldi. Star TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacağı bir süredir konuşulan ve kısa sürede büyük bir ilgiyi elde etmeyi başaran dizi projesi senaristlerin senaryo yazımı için biraz daha süre istemesi nedeni ile ertelendi. Ertelenme tarihi için çekimlerinin yeni dönem ortasında başlayacağı şeklinde ipuçları veren Ay Yapım yeni sezonun başlangıcında farklı bir dizi projesinin ekranlara getirileceği bilgisini paylaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaşacağı dizinin adı ise Cesur ve Güzel olacak. Ekim ayından itibaren Star TV ekranlarında yayınlanacağı konuşulan dizi Siyah Beyaz yerine ekranlara gelecek ve böylece iki ünlü oyuncunun hayranlarına verilen söz tutulmuş olacak. Her iki oyuncu da hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda başarılı olarak anılırken Tuba Büyüküstün aynı zamanda Ferzan Özpetek’in 2017 Şubat ayında vizyona girmesi planlanan İstanbul Kırmızısı adlı filmde rol alıyor ve çalışmalarını sürdürüyor. Uzun süredir Ferzan Özpetek ile arkadaşlığı devam eden ve birlikte başarılı projelere imza atan ikili bu yıl vizyonda büyük başarıyı da göze almış durumda.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2017’de Elenen İlk İsim Bugün Belli Oldu

Reyting rekorları kıran Survivor 2017’de iki dokunulmazlık ödülünü de ünlülerin kazanması üzerine bütün adaylar gönüllüler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir