Ana Sayfa / MAGAZİN / Söylemezsem Olmaz Programında Pana Film’e İftira Atan Nihat Doğan’a Cevap Geldi

Söylemezsem Olmaz Programında Pana Film’e İftira Atan Nihat Doğan’a Cevap Geldi

Geçtiğimiz gün ‘’Söylemezsem Olmaz’’ isimli programda Kurtlar Vadisi’ni terör örgütü FETÖ ile bir bağlantısı olmakla suçlayan Nihat Doğan’a Pana Film büyük tepkiler verdi. Pana Film Nihat Doğan’ın kurduğu cümlelere karşın adli yargıya başvuracağını belirtti;

Geçtiğimiz günlerde bir tartışma programında Nihat Doğan, Pana Film’i darbe yanlısı olmakla suçlamış ve de Pana Film’e iftiralarda bulunmuştu. Pana Film’de aldığı bu duyumların karşısında adeta şoke olmuş ve de söylenenleri yalanladı. Gerçek dışı, sahte deliller ile hiçbir şekilde başarıya ulaşılmayacağını ve de Pana Film ölümle tehdit edildiğini belirtti. Hakkında atılan iftiralara ve de tehditlere hiçbir şekilde kulak asılmayacağını ancak bu hürriyet ihlali suçu kapsamına girdiğinden yargısal sürece başvurulacağı belirtilirken, Nihat Doğan’ın Pana Film hakkında attığı iftiraların birer yalandan ibaret olduğu belirtildi. Pana Film’i haksız hedef olarak göstermek için sahte delillere başvurulduğu belirtilirken aynı zamanda Nihat Doğan tarafından tehdit edildiğini de belirten Pana Film ekibi, diziden alınan fotoğrafın değiştirildiğini ve de gerçekliğe aykırı olduğunu da belirtti. Alınan resmin Kurtlar Vadisi Pusu’nun 159. Bölümünden alındığını ve de hiçbir şekilde bir değişiklik yapılmadan ekranlara sunulduğunu da belirten Pana Film, bu durum karşısında adli yargıya başvurulacağını da belirtti.

Kamuoyu Yanıltılmış, Hakkımıza Yalan İftiralar Atılmıştır

Yıllardır milyonlarca kişi tarafından takip edilen ve de her sene reyting rekorlarını alt üst etmeyi başaran efsane dizi Kurtlar Vadisi ekibine inanılması güç iftiralar atıldığı ve de sahte deliller kullanıldığı yönünde ifadelerde bulunan Pana Film ekibi, duruma el koyacaklarını ve de hemen adli yargıya başvurulacağını belirtti. Atılan iftiraların dışında Pana Film ekibinin ölüm ile tehdit edildiği yönünde de açıklama da bulunan Pana Film ekibi, çalışma hürriyetlerinin engellendiğini belirtti. Yıllarca izlenen bu dizi hakkında ‘’izlenmiyor’’ ifadesinin kullanılmasının tamamen insanlarda algı yaratmak üzerine olduğunu belirten Pana Film ekibi, Nihat Doğan hakkında ve de ‘’Söylemezsem Olmaz’’ ekibi hakkında adli yargıya başvurulacağını açıkladı.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir