Ana Sayfa / MAGAZİN / Survivor Serkay’dan Semih Öztürk’e Yönelik Açıklamalar
Survivor Serkaydan Semih Öztürk'e Yönelik Açıklamalar

Survivor Serkay’dan Semih Öztürk’e Yönelik Açıklamalar

Survivor finalisti olmaya hak kazanan Serkay’dan Atakan’dan sonra en büyük rakibi Semih Öztürk hakkında açıklamalar. Ada hayatında Semih Öztürk ile hiçbir ortak yol bulamayan Serkay’dan Semih’e yönelik açıklamalar;

2015-2016 Survivor sezonunun ilk gününden itibaren birbirleriyle iletişim kuramayan iki yarışmacı da oldukça büyük performans gösterdi. Aynı takımda olmalarına rağmen birbirine rakip olan iki yarışmacı da elinden gelenin en iyisini geçen sezon göstermişti. Ancak Survivor’un ilk günlerinde Semih Öztürk’e yemek konusunda incitici kelimeler söyleyen, onu aşağılayan Serkay bugün hem özel hayatından hem de Semih Öztürk hakkında açıklamalarda bulundu. Bayram tatilini İzmir Alaçatı’da geçirdiği gözlenen Serkay, dikkatlerden kaçmadı. Survivor bitiminden sonra çok uzun bir süre diz ağrısından dolayı sörf yapamadığını belirten Serkay, Survivor’un onun için unutulmaz bir anı olduğunu belirtti.

Daha da Güçlendim!

Survivor’un kendisini daha azimli ve de daha güçlü yaptığını belirten Serkay, Semih Öztürk için ise yolunun açık olması dilediğini ve de hiçbir Survivor yarışmacısına karşı nefret beslemediğini de ekleyerek sözlerine noktayı koydu.

İlginizi Çekebilir

Ebru Gündeş Artık Resmen Boşanma Sürecine Girdi

Ebru Gündeş Artık Resmen Boşanma Sürecine Girdi

Uzun süredir hırsızlık suçundan ABD’de tutuklu iş adamı RezaZerrab ile boşanma süreçleri gündemde olan Ebru …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir