Ana Sayfa / MAGAZİN / Survivor’un Avatar Atakan’ı Ringlerde Yeniden Boy Gösterecek

Survivor’un Avatar Atakan’ı Ringlerde Yeniden Boy Gösterecek

Geçtiğimiz sezon Survivor’un şampiyonu olan Avatar Atakan sonunda ringlerde yeniden boy gösterecek. Üstelik heyecanla beklenen maçında tarihi maçın tarihi ise belli oldu;

Survivor’un Avatar Atakan’ı uzun süre sonra yine ekranlara dönüyor. Cumartesi günü yayınlanacak olan boks maçlarında, Avatar Atakan’ın da maçı var. Cağan Atakan Arslan’ın milyonlarca hayranı şu anda tamamen maç saatini bekliyor. Maçta oldukça iyi performans sergilemesi beklenen Avatar Atakan’a adeta ümit bağlandı. Daha önce boksta ki başarılarıyla ülkemizi temsil eden ringlerin ustası Avatar Atakan’ın, çok erken yaşlarda spora başladığı belirtiliyor. Henüz 16 yaşındayken vücut geliştirme sporuna başlayan Cağan Atakan Arslan, 17 yaşında ise dövüş sporları ile ilgilenmeye başlamıştır. Spora başladığı ilk günden beri oldukça düzenli çalışarak verim alan Avatar Atakan Arslan, vücut geliştirmesinde ki başarısını, ringlerde de göstermeyi başarmıştır. Uzun süren boks eğitim süreçlerinden sonra dövüş sporlarında da oldukça büyük başarılara imza atan Avatar Atakan,  Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda büyük bir başarıya da imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda büyük bir rekor kırarak birinci olan Çağan Atakan Arslan’ın eğitim hayatı halen sürmekte.
8 Yıldır Ülkemizi Temsil Ediyor

Toplamda 8 yıldır milli müsabakalarda ülkemizi başarıyla temsil eden Avatar Atakan, Türkiye’yi her zaman büyük başarılarla temsil etmiştir. Sahip olduğu madalyalarla da ülkemize katkıda bulunan Çağan Atakan Arslan’ın Survivor’da ki başarıları da dillere destan. Performans yüzdesi sıralamasında Nagihan’dan sonra en iyi olan yarışmacı Atakan Arslan, geçtiğimiz sezon Survivor’un şampiyonu olmaya hak kazanmıştı.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir