Ana Sayfa / GÜNDEM / Tendürek’ten Acı Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Tendürek’ten Acı Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Tendürek dağlarında PKK ile çıkan çatışma sonucunda acı haberler gündeme oturdu. Birçok baba ocağına ateş düşüren hainler, bu sefer Türkiye’nin canını yakmayı ne yazık ki başardı;

Akşam saatlerinde gelen haber Türkiye’nin canını oldukça yaktı. Tendürek Dağı bölgesindeki PKK militanları, nöbet tutan kahraman Mehmetçiklerimize karşı düzenlediği saldırı sonucunda toplamda 9 mehmetçik ve 1 vatandaş olmak üzere toplamda 10 kişiyi şehit etti. PKK’lı hainlerin kör kurşunlarına hedef olan Mehmetçiklerimizin ailelerine kor gibi ateş düştü. Tendürek’i kana bulayan hain teröristler için kapsamlı arama başlatılarak, şehit ettikleri Mehmetçiklerin kanı yerde kalmayacak. Aynı zamanda şehit olan askerlerimizin dışında yaralı olarak hastaneye kaldırılan 3 askerimizin ve 2 vatandaşımızın ise tedavi süreci halen sürmekte.

Tendürek’ten Şehit Haberleri Eksik Olmuyor

Hain terör örgütü PKK’nın son zamanlarda en çok hedef aldığı yerin Tendürek Dağı olduğunu belirten yetkililer, en son yaşanan çatışmanın henüz acısı dinmemişken, dün akşam saatlerinde alınan haber yaranın üzerine adeta tuz serpti. Şehitlerin cenazeleri otopsi yapılmak üzere gönderildikten sonra, memleketlerine uğurlanacak.

İlginizi Çekebilir

Ruhani’den Türkiye’ye terör mesajı

İran Cumhurbaşkanı Ruhani Türkiye’de yaşanan terör saldırıları için üzüntü duyduğunu ve bölgedeki tüm terör örgütleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir