Ana Sayfa / GÜNDEM / Terörist Başı Fetullah Gülen’in Yeğeni Yakayı Ele Verdi

Terörist Başı Fetullah Gülen’in Yeğeni Yakayı Ele Verdi

Fetullahçı terör örgütüne karşı düzenlenen operasyonlar sonucunda güzel neticeler alınmaya devam ediyor. Elebaşı Fetullah Gülen’in yeğeni olduğu tespit edilen şahıs gözaltına alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldüğü belirtildi;

15 Temmuz darbe girişimini komuta eden Fetullah Gülen bilindiği üzere Pensilvanya’ya kaçmayı yıllar önce başardı. Fetullahçı terör örgütüne mensup olduğu öne sürülen aynı zamanda da terörist başı Fetullah Gülen’in yeğeni olduğu iddia edilen şahıs, Edremit’te yakayı ele verdi. Elde edilen diğer bulgular ise hiç şaşırtmadı. Kişiye ait ele geçirilen cep telefonundaki son konuşmaların ABD’deki birileriyle yaptığı belirtildi. İlçenin ablası olduğu iddia edilen Fetullah Gülen’in yeğeni olan şahısın elinde de FETÖ’ye ilişkin çeşitli bulgular ele geçirildi. Fetullah Gülen’in resimlerinin asılı olduğu duvarlar ve de FETÖ’nün gizli haberleşme ağı olarak kullandığı 2 adet birer dolarlık banknot ele geçirildi. Zamanlarını 15 Temmuz gecesini komuta eden vatan haini Fetullah Gülen’in kitaplarını okumakla geçirdiği tespit edilen şahıs derhal tutuklandı.

FETÖ’nün Kökleri Kurutuluyor

15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren devletin içine sızan Fetullahçı vatan hainlerine o gece oldukça büyük bir darbe vurulmuştu. Vatandaşlarımız topların, tüfeklerin önüne atlayarak şehadet şerbetinden içmiştir. O kanlı gecenin ardından Fetulallah Gülen ile iletişimde bulunan, FETÖ’ye herhangi bir şekilde destek sağlayan bütün kurum ve kuruluşlar kapatılmış, ilişkide bulunan kişiler ise birer birer göz altına alınmıştı.

İlginizi Çekebilir

ÇORLU’DAN KALKIŞ YAPAN EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ

Tekirdağ’da yer alan Çorlu İlçesi’nden eğitim amacı ile kalkış yapan ve havalanan Tarkim uçuş okuluna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir