Ana Sayfa / SPOR / TFF Başkanı Demirören, A Milli Takımın Gidişatı Hakkında Açıklamalarda Bulundu

TFF Başkanı Demirören, A Milli Takımın Gidişatı Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Yıldırım Demirören, Türkiye futbolunda15 Temmuz darbe girişiminin gerçekleşmesinin ardından bütün milletin bir olduğu Yeni Kapı mitinginde olduğu gibi birliğin sağlanması gerektiğini belirtti. Ayrıca bununla beraber Arda Turan’ın prim konusunu konuştuğu yerin yanlış olduğunu da belirten Yıldırım Demirören konuya netlik getirdi;
Türkiye futbolunun her geçen gün daha da iyiye gittiğini ve de futbolculara verilen primlerin ne kadar olduğunu açıklayan Yıldırım Demirören, akıllarda kalan soruları cevapladı. Milli takımda görev alan bütün futbolcuların 500 bin TL prim aldığını belirten Yıldırım Demirören, A Milli Futbol Takımının yaşattığı mutluluğun buna değer olduğunu aktardı. Futbol da son zamanlarda oldukça çok algı operasyonları yapıldığını ve de bu durumun hiçbir şekilde kabul edilemez boyutlara ulaştığını belirten Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, herkesin haddini bilmesi gerektiğini söyledi. Bununla beraber Arda Turan’ın Fatih Terim ile yaşadığı sorunları herkesin önünde konuşmasının yanlış olduğunu da aktaran Demirören, yapılan yanlışların kendi içimizde çözülmesi gerektiğinden yana olduğunu da belirtti. Antrenman sahasında böylesine ciddi bir problemin konuşulmasının yanlış olduğunu aktaran Yıldırım Demirören, bu sorunların seyirciler önünde konuşulmaması gerektiğini vurguladı.

Fatih Terim Hocamızla Geleceğe Yönelik Konuştuk

Fatih Terim’in A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörlüğü görevinden istifa etmesinin hiçbir şekilde tartışma konusu olmadığını ve de aksine A Milli Futbol Takımının geleceğine yönelik aralarında konuşmaların geçtiğini aktaran TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Fatih Terim için yola devam kararı alındığını belirtti. Fatih Terim’in oldukça önemli bir insan olduğunu ve de oldukça da nazik bir insan olduğunun da altını çizen TFF Başkanı Yıldırım Demirören, kalıcı başarının sağlanmasına adına çalışmaların süreceğini belirtti. Aynı zamanda A Milli Futbol Takımında görev alan oyuncuların bazılarının prim almadığı için iyi oynamadığı konusuna da değinen Yıldırım Demirören, bu konunun tartışılmasının bile büyük bir haksızlık olduğunu belirtti. Bu tür söylentilerin önüne geçebilmek için maç primlerinin kaldırılacağının da altını çizen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Fatih Hoca ile yollarını ayırmayacaklarını ve de aradıklarının da kalıcı başarı olduğunu aktardı.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş, Atiker Konyaspor’a Karşı Tarihi Bir Galibiyet Aldı

Spor Toto Süper Lig’in şampiyon adaylarından olan Beşiktaş, kendi evinde konuk ettiği rakibi Atiker Konyaspor’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir