Ana Sayfa / GÜNDEM / Türk Silahlı Kuvvetleri İŞİD’e Darbe Üstüne Darbe Vuruyor

Türk Silahlı Kuvvetleri İŞİD’e Darbe Üstüne Darbe Vuruyor

Türk Silahlı Kuvvetleri bugün güzel haberlerle döndü. Geçtiğimiz gün askerlerimizi kaçıran İŞİD’e bu gün büyük bir darbe vuruldu;

Türkiye’nin kahraman ordusu Türk Silahlı Kuvvetleri, Fırat Kalkanı harekatı kapsamında süren operasyondan bu gün güzel haberlerle geldi. Operasyonun 29. Gününde Özgür Suriye Ordusu ile birlikte hareket eden Türk Silahlı Kuvvetleri, çok sayıda İŞİD militanını tespit etti. İŞİD’e ait 103 hedef tespit eden Türk Silahlı Kuvvetleri, hemen duruma müdahale etti. Ettiği müdahale sonucunda toplamda 103 İŞİD militanının da öldürüldüğünü açıklayan Türk Silahlı Kuvvetleri yüreklere su serpti. Bu gün şehit vermeden dönen Fırat Kalkanı Operasyonu’nun kahramanları, sınır operasyonuna son hız devam etmekte. Sınırda ki incelemelerini durmaksızın sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri, keşif ve gözetleme faaliyetlerinin icra edilmeye devam ettiğini bildirdi.

İŞİD Militanlarına Fırtına Mermisi ile Bir Operasyon Düzenlendi

İslamcı olduğunu savunan hain terör örgütü İŞİD’e günlerdir darbe üstüne darbe vuruluyor.  İŞİD militanlarına toplamda 360’ı aşkın Fırtına Mermisi attığını ifade eden Türk Silahlı Kuvvetleri, bu gün Fırat Kalkanı Operasyonu’nun 29. Gününde kayıp vermeden geri döndü. Geçtiğimiz günlerde Fırat Kalkanı Operasyonu sonucunda şehit verilen kahraman askerlerimiz birer birer otopsiye alındıktan sonra memleketlerine uğurlanırken, bu günkü operasyon sonucunda İŞİD’e oldukça büyük bir darbe vuruldu.

İlginizi Çekebilir

ÇORLU’DAN KALKIŞ YAPAN EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ

Tekirdağ’da yer alan Çorlu İlçesi’nden eğitim amacı ile kalkış yapan ve havalanan Tarkim uçuş okuluna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir