Ana Sayfa / YAŞAM / Türk Silahlı Kuvvetleri Teröristlere Hava Saldırısı Operasyonu Düzenledi

Türk Silahlı Kuvvetleri Teröristlere Hava Saldırısı Operasyonu Düzenledi

TSK bu gün PKK’ya ait bölgelere hava saldırısı düzenledi. Düzenlediği hava saldırısından sonra hiç kayıp vermeyen Türk Silahlı Kuvvetleri, ülkeye güzel haberler getirdi;

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde düzenlenen hava saldırısı operasyonunda toplamda terör örgütü PKK’nın 6 militanın etkisiz hale getirildiği açıklandı. Aynı zamanda da düzenlenen hava saldırısı operasyonu sonucunda da PKK’ya ait olduğu aktarılan 2 mağara imha edilirken, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde öldürülen terörist sayısı 41’e kadar yükselmiş oldu. Hakkari’ye kara ve hava operasyonlarını son hız sürdürmekte olan Türk Silahlı Kuvvetleri, Kelyani Tepe’de gerçekleştirdiği operasyonlarda ilk gelen açıklamalar PKK’nın bünyesinde ki 6 teröristin etkisiz hale getirildiği yönündeydi. Ancak son gelen açıklamalara göre ise bu gün sabah erken saatlerde teröristlerin yaşam sürdüğü 2 bölgenin ateş altına alınarak imha edildiği aktarılırken, teröristlere göz açtırılmadığı da belirtildi. Bu bölgede son zamanlarda sürekli yolları patlatarak, araçların önünü keserek, güvenlik güçlerimize taciz ateşi açarak ülkemizdeki refah düzeyini azaltmaya çalışan PKK’lı vatan hainlerine Türk Silahlı Kuvvetleri yaptığı operasyonlar çerçevesinde gözdağı vermeye devam ediyor. Yavaş yavaş köşeye sıkışan terör örgütü PKK artık yılmaya başladı.

İmha Edilen Terörist Sayısı Oldukça Fazla

Bu gün imha edilen terörist sayısı 40’ı aşmışken, Hakkari’nin genelinde olarak bakıldığında ise bu sayı 314’e ulaşmış oldu. Aynı zamanda bu gün gerçekleşen hava saldırısı operasyonunda da kahraman askerlerimiz hiç kayıp vermeyerek geri döndü.

İlginizi Çekebilir

Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn 2 çocuğun üzerine kurşun yağdırdı!

İstanbul Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn bаkkаl dükkanına girerek 16 ve 13 yаşlаrındаki iki kаrdеşin üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir