Ana Sayfa / YAŞAM / Türkiye’nin Efsane Dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun Ne Zaman Başlayacağı Açıklanmadı

Türkiye’nin Efsane Dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun Ne Zaman Başlayacağı Açıklanmadı

Türkiye’nin reyting rekorları kıran efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun ne zaman başlayacağına dair açıklamalar henüz yer almaması sevenleri meraklandırdı. Efsane dizi her sezonda reyting rekorları kırarak tüm Türkiye halkının kalbini fetih etse de bu sezon ne zaman başlayacağı oldukça merak konusu;

Türk televizyonunun tartışmasız en uzun süre konuşulan dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu bu sene oldukça sessiz kaldı. Yeni sezon için geçtiğimiz günlerde yeni bir kanalda yer alacağı söylenen Kurtlar Vadisi Pusu için hem dizinin kanalı hem de dizinin saati hakkında hiçbir açıklama yok. Her yayınlandığı gün bütün seyircileri ekran başına kilitleyen dizi Kurtlar Vadisi Pusu, eski bölümlerine göre biraz daha az izlenmeye başlansa da yine de takip eden sayısı oldukça fazla. Kurtlar Vadisi Pusu’dan Gürkan Uygun gibi kaliteli bir oyuncunun ayrılması üzerine halen reyting rekorlarını alt üst eden dizinin takipçileri diziyi her gün izliyor ve de kaçırmıyor. Kurtlar Vadisi’nin yeni bir film çekeceği ve de çekeceği filmin konusunun darbe olacağı belirtilirken, filmin ne zaman çıkacağı hakkında da tam olarak netleşen bir tarih yok. Ancak filmin teaserinin yayınlanmasının ardından birçok kişi hemen bu teaseri izledi ve de rekorlara ulaştı.

Pana Film’in Üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu Darbe Geliyor, Hem de Yeni Oyuncularla

Kurtlar Vadisi efsanesi kaldığı yerden devam edecek. Yeni bir sinema filmi ile gişe rekorları kırılması beklenen Kurtlar Vadisi Darbe filmi şimdiden merak konusu oldu. Herkes tarafından merak edilen bu filmin teaseri milyonlarca kişi tarafından izlenirken, Kurtlar Vadisi ekibine katılan yeni isim ise herkesin hayran olduğu bir isim. Kurtlar Vadisi Pusu’ya yeni transfer olan isim Uğur Pektaş’ın dizinin kalitesini yükselteceği ve de reyting rekorlarının daha da kırılabileceği belirtiliyor. Dizinin yeni sezonda aynı günde ve de aynı saatinde olması bekleniyor. Ancak bu sezon Kurtlar Vadisi Pusu efsanesinin artık Kanal D ekranlarında olabileceği konuşuluyordu. Fakat ünlü yönetmenlerden net olarak bu konuya ilişkin bir açıklama gelmedi.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir