Ana Sayfa / MAGAZİN / ÜNLÜ GÜZEL ŞARKICI SILA’YA TEPKİ ÜSTÜNE TEPKİ!

ÜNLÜ GÜZEL ŞARKICI SILA’YA TEPKİ ÜSTÜNE TEPKİ!

Ünlü şarkıcı Sıla Yenikapı Mitingi hakkında söylediklerinden dolayı tepkiler dinmek bilmedi. Ünlü şarkıcı Sıla’nın yapılan mitingler hakkındaki düşüncelerinin “Şov” olarak nitelendirilmesi halk tarafından detsk görmeyince, Sıla tepkilerden nasibini aldı.

Ünlü güzel şarkıcı Sıla geçtiğimiz günlerde Yenikapı Mitingi için ‘’şov’’ ifadesini kullanmıştı. Şarkıcı darbenin başarısız oluşunun üzerinden zaman geçmesine rağmen günlerce halkın mitinglerde bir araya gelmesine tepki göstererek ‘’şov’’ ifadesini kullanması üzerine tepki üzerine tepki yağdı. Hatta İstanbul’da ve Bursa’daki konserleri darbe girişimine karşı halkın toplanmasına ve halkın darbeye karşı gösterdiği direnişe kullandığı ithamdan dolayı iptal edilmişti. Konuya ilişkin ayrıca açıklamada bulunan Sıla darbeye karşı olduğunu ancak yapılan mitinglerde yani ünlü sanatçıya göre şovun içinde bulunmadığını söyledi.

İŞTE SILAYA YAPILAN SON DARBE!
Ünlü sanatçıya son bir darbe de Bodrum’dan geldi! Ünlü şarkıcının 3 Eylül’deki konseri için beklenmedik bir haber aldı. Ünlü şarkıcının Bodrum Antik Tiyatro’da vermeyi planladığı konser tadilat dolayısıyla iptal oldu.

İlginizi Çekebilir

Survivor’da Dokunulmazlık Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın yayın ve yapımcılığını üstlendiği Survivor, yepyeni bölümleriyle 7 Şubat tarihinden beri devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir