Ana Sayfa / MAGAZİN / Volkan Konak Amerika’ya mı yerleşecek

Volkan Konak Amerika’ya mı yerleşecek

Volkan Konak son yaptığı açıklamayla hayranlarını çok üzdü. Karadeniz müziğinin en ünlü sanatçısı olan Volkan Konak, çocuklarının eğitimi için, ABD’ye taşınıyor iddiaları yayılınca ortalık karıştı.

 

Geçtiğimiz gün Girne Rocks Hotel’de sahneye çıkan ünlü sanatçı, sevilen şarkılarını seslendirdi ve konser sırasında üç çocuğu ve eşiyle birlikte ABD’nin Washington şehrine yerleşeceğini açıkladı. Türkiye’yi çok sevdiğini ancak eğitim gibi önemli bir sürecin çocukları açısından iyi geçmesini isteyen Volkan Konak, ABD’ye taşınma kararıyla herkesi üzdü.

 

HABERLERİ YALANLADI!

Tüm dünyayı karış karış gezdiğini açıklayan sanatçı, ABD’nin rejimini ve sömürgeciliğini asla onaylamadığını ancak o coğrafyanın bir suçu olmadığını açıkladı. Dünyayı babasının evi gibi yaşayan Volkan Konak, hayatı hakkıyla yaşamak istediğini belirtti. Yaptığı açıklamalara, kızının eğitim süreci için yurt dışına gidip geri geldiği, kızının yurtdışında yaşadığını ancak kendisinin halen Türkiye’de yaşadığını belirtti. Hakkında yapılan haberleri yalanlayan Volkan Konak, Türkiye’yi çok sevdiğini ancak çocuklarına çok düşkün olduğunu belirtti. Çocuklarının eğitim süreci tamamlandıktan sonra Türkiye’ye yeniden döneceği haberi ise netlik kazanmış değil.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir