Ana Sayfa / MAGAZİN / Yoğun İlgiden Artık Gına Geldi

Yoğun İlgiden Artık Gına Geldi

Yoğun ilgi sebebiyle gına gelen ünlü oyuncular, artık yakın koruma tutacaklarını belirtti. Aşırı ilgiden dolayı sıkılma evresine giren ünlü çift, bundan kurtulmanın yollarını arıyor.

Ünlü yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile eşi Fahriye Evcen, her görüldükleri yerde ilgi yoğunluğundan dolayı yaşanan izdihamdan sıkılmış durumda. Yaşanan izdihamdan bıkan Burak Özçivit ile eşi Fahriye Evcen çifti artık yakın koruma tutacak. Gittikleri hiçbir yerde rahatça vakit geçiremedikleri için böyle bir karar aldıklarını belirten ünlü çift, hiçbir hayranını kırmadan bütün hayranlarının fotoğraf isteğini reddetmediğini, ancak artık bu durumun aşırıya kaçmasının üzerine de yakın koruma kararı alan ünlü çiftin, bu durumdan oldukça kötü bir şekilde etkilendiği görülüyor.

İlgiyi de Abartmamak Gerek!

Her gittikleri yerde sevenleri tarafından bütün ilgileri üzerine çeken ünlü çift, son çözümü yakın koruma tutmak olarak görüyor. Her buluşma noktasında izdiham yaratan Burak Özçivit, hayranlarını hiçbir zaman kıramadığından, onların isteklerini her zaman ne olursa olsun yerine getirdiğinden sevenleri tarafından oldukça fazla ilgi görüyor.

İlginizi Çekebilir

Survivor’da Dokunulmazlık Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın yayın ve yapımcılığını üstlendiği Survivor, yepyeni bölümleriyle 7 Şubat tarihinden beri devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir