Ana Sayfa / MAGAZİN / YÜKSEK SOSYETE’DE NABIZ ARTIYOR

YÜKSEK SOSYETE’DE NABIZ ARTIYOR

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi Yüksek Sosyete 10. Bölümü ile ekranlara geldi. Kısa sürede yüksek reyting oranı toplamayı başaran Yüksek Sosyete dizisinin bu bölümünde nefes kesen sahneler yaşandı. Kerem ve Cansu arasındaki ipler iyice kopmaya başladı.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana büyük ilgi toplayan Yüksek Sosyete dizisi Star TV ekranlarında 10. Bölümü ile yayınlandı. Başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’ün yer aldığı Yüksek Sosyete, Bi Yapım’ın çalışmaları ile ekranlarda yer almaya devam ediyor. Dizinin senaryosunu en son ‘Maral: En Güzel Hikayem’de yazarlık yapmış olan Pınar Bulut Deren metne dökerken, yönetmen görevinde ise Metin Balekoğlu yer aldı.

Dizinin yayınlanan bu bölümünün son sahnesinde ise Kerem aniden Cansu’yu öpünce  ve Mert olmadığını açıklayınca işler sarpa sardı. Her şeye rağmen çift birbirlerine doğruları öğrenince hiçbir seyin değişmeyeceğini beyan etmiş olsa da Cansu’nun gündeme gelen itiraf sonrasında ne diyeceği ve nasıl tepki vereceği ise Yüksek Sosyete’nin 11. yeni bölümünde ekranlara gelecek.

Öte taraftan Avukat Levent, Süreyya’yı derinden etkilemeyi başardı. Çift proje ile ilgili olarak çalışmaya karar vermiş olsa da Levent’in jestleri ve tahrik edici davranışları Buzlar Kraliçesi olarak tanınan Süreyya Koran’ın tebessüm etmesine sebep oldu.

Uyumlu birer çift olan Mert-Ece ve Kerem-Cansu çiftlerinin diyaloglarında neler gerçekleşeceği ve çiftlerin gerçekleri fark edince gösterecekleri tepkiler, Süreyya ile Levent arasındaki yakınlaşmanın derinliği ve hayranları tarafından araştırılan diğer soruların yanıtı ise henüz yayınlanmamış olan Yüksek Sosyete 11. yeni bölüm fragmanının hemen ardından yeni bölüm ile netlik kazanacak.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir