Maaş bordrosuz kefil istemeden kredi sunan bankalardan uygun faizlerde kredi acil nakit ihtiyacınızda kredi

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen binlerce kişi maaş bordrosuz kefil istemeden kredi sunan bankalardan uygun faizlerde kredi kampanyalarını araştırmaya başladı. İşte kefil şartsız kredi sunan bankalardan düşük faizlerle kredi kampanyaları.

Maaş bordrosuz kefil istemeden kredi sunan bankalardan uygun faizlerde kredi acil nakit ihtiyacınızda kredi

Kefil şartsız kredi veren bankalar, tüketicinin acil nakit ihtiyaçlarını sağlamak suretiyle hızlı ve kefilsiz kredi olanağı sunmaktadır. Başvuru süreci ve evrak teminiyle uğraşmak istemeyen tüketiciler, kefil şartı bulunmayan bankalar aracılığıyla anında ve kolay kredi imkanından yararlanabilmektedir.

Kredi veren bankalar, başvuru sırasında önemle üzerinde durduğu kredi başvuru sahibini kredi notu, geliri, sigortalılık süresi gibi bilgileri incelemeye almak suretiyle kredi imkanı sağlamaktadır. Acil nakde gereksinim duyan vatandaşlar bu süreçte kefilsiz, şartsız ve pratik bir şekilde kredi veren bankaları tercih etmektedir.

Kefilsiz kredi veren bankalar ise;

N Kolay, İş Bankası ve Yapı Kredi başta olmak üzere karşımıza çıkıyor.

Kefilsiz kredi başvurularında yapılması gerekenler nelerdir?

Kefilsiz kredi başvurularında tüketici kredilerinde gelir belgesine gereksinim duyuluyor. Bunun sebebiyse bankadan alacağınız kredinin ödemelerini düzenli yapıp yapmayacağınız temel kriterdir. Bu durum hem tüketiciyi hem de bankayı zor durumda bırakabileceğinden bazı zamanlarda acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için bankalar tarafından kefilsiz, evrak ve gelir belgesiz yalnızca kredi notuna bakılarak kredi sağlanıyor. KKB notu uygun müşteriler banka şubesine dahi gitmeden yalnızca intenet bankacılığından 40.000 TL kredi için başvuru yapabiliyor.

Kredi başvurularında istenen bilgiler ise;

Kişisel bilgileriniz, kredi bilgileri, gelir durumu, adres, ürün bilgisi ve kimlik bilgileridir.

Başvurusunu online olarak yapan tüketici uygun zamanı belirtir ve banka danışmanından onay sürecine ilişkin yanıt beklemeye başlar. Böylelikle tüketici, kefilsizi kredi başvurusunu tamamlamış olacaktır.

N Kolay kefilsiz kredi

N kolay kefilsiz krediden yararlanabilmek için müşteri olup anında ve kolay kredi imkanından faydalanabilirsiniz. Başvurular kolay ve hızlı bir şekilde intenet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor. İhtiyaç ve taksit tutarı başvuru sahibinin nakit ihtiyacını anında karşılayacak nitelikte olmaktadır. Hesaba aktarılan tutar 7/24 ücretsiz olarak havale veya EFT yapılabilir, Türkiye’deki bütün ATM’lerden para çekilebiliyor. 2000 TL’lik kredi 60 ay vade ve yüzde 1.08 faizle aylık 48.16 TL ile kullanılabilmektedir.

İş Bankası kefilsiz kredi

İş Bankası’nın kredi olanaklarından yararlanmak isteyen banka müşterileri; intenet bankacılığı, telefon bankacılığı veya şube üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde bilgi alabilir. Kefilsiz kredilerle İş Bankası’ndan 40.000 TL’ye kadar olan bütün nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Kişiye özel faiz olanaklarından yararlanmak suretiyle 60 aya varan vade olanaklarından yararlanabilmek mümkündür. İş Bankası anında kredi başvuruları için intenet şubesi veya ATM’lerden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanmasını müteakip tutar vadesiz hesabınıza aktarılır.

Yapı Kredi kefilsiz kredi

Yapı Kredi kefilsiz kredi kampanyası başvurularınızı Yapı Kredi Mobil veya İntenet Şubesi aracılığıyla yapabilirsiniz. Müşteriler için büyük kolaylıklar sağlayan Yapı Kredi’de hızlı bir şekilde banka müşterisi de olabilirsiniz. Yapı Kredi koşulsuz şartsız kredi için;

Kişisel bilgiler, kredi talebi ve onay süreci aşamalarını takip etmek suretiyle 5 dakika içerisinde cep telefonunuza gelen SMS’i sonuçlandırmalısınız.

Kefilsiz kolay kredi başvurusu

Kefilsiz kredi sonuçlarında tüketiciler ilgili bankalar üzerinden başvurularını tamamlamaları halinde gün içerisinde başvurular sonuçlanmaktadır. Bu durum bankadan bankaya göre değişiklik gösterirken, eğer başvuru değerlendirme sürecindeyse banka dilerse ek belge talep edebilir. Kefilsiz kredi başvurularında sonuçlar belgelerin bankaya ulaşmasını müteakip ilk iş gününde sonuçlandırılıp tarafınıza bildirilir.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 16:10

YORUM EKLE

Popüler Haberler