07 Temmuz 2021 Çarşamba 22:20
Profesyonel Asansörlü Nakliyat Hizmetleri Destan Nakliyat Güvende
Takip Et:

Profesyonel Asansörlü Nakliyat Hizmetleri Destan Nakliyat Güvende

Hayatınızın en heyecan verici ve aynı zamanda en stresli deneyimlerinden bir tanesi taşınmaktır. Birçok kişi için taşınmak, eşyaları toparlamak angaryadır ve zorlar. Bu yüzden profesyonel olarak Destan Nakliyat Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ancak nakliye şirketini seçmeden önce bazı noktalara dikkat etmeli, güvenilir olduğunu düşündüğünüz ve referansları kuvvetli nakliye firmalarıyla çalışmanız önemlidir. Nakliye firmasının doğru seçilmesi; işlemlerin daha güvenilir ve hızlı gerçekleşmesini sağlar.

Profesyonel Taşınma Firması Nasıl Seçilir?

Evden eve nakliyat hizmeti alacağınız firmanın bazı özelliklere sahip olması önemlidir. En iyi şirketi bulmak için araştırma yapmalı ve doğru şirketi bulduğunuz zaman, eşyalarınızı firmaya teslim etmelisiniz.

Profesyonel taşınma firması seçimi yaparken;

 • Referanslarına bakmak ve sektörde ne kadar süredir var olduklarını bilmek gerekir.
 • Yasal olarak çalıştıklarına dair herhangi bir vergi levhası olup olmadığına bakılmalıdır.
 • Özellikle yüksek katlarda oturan ya da yüksek katlara taşınacak kişiler, firmanın Destan Nakliyat asansörlü nakliyat yapıp yapmadığını öğrenmelidir. Aynı zamanda uygun asansörlü nakliye araçlarının olup olmadığı da öğrenilmelidir.
 • Fiyat politikalarının nasıl işlediğini öğrenmek, ekstra maliyet çıkmayacağının garantisini verir.
 • Hizmet veren çalışan personelin deneyimli ya da işinin uzmanı olup olmadığını öğrenmek gerekir.

Taşınma işlemleri her zaman zorlu ve çoğu zaman angarya olarak kabul edilir. Bu yüzden taşınma için tercih edeceğiniz nakliye firması, konusunda uzman ve deneyimli olmalı, referansları olmalıdır. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak, taşınmanızda size profesyonel hizmet sunacak firmamızla iletişime geçerek, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Güvenilir midir?

Taşınma işlemi oldukça zorlayıcı ve zahmetlidir. Eşyaların taşınmasından araca nakledilmesine kadar birçok zorlu süreç vardır. Ancak asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde; yüksek katlarda oturuyor olsanız da eşyalarınızı araca taşımak ve yine yüksek katlara eşyanızı taşımak hem daha kolay hem de daha güvenlidir.

Asansörlü nakliyat ile hem süreç daha kolay işler hem de eşyalarınız zarar görmeden yeni evinize taşınabilirsiniz. Böylece hem apartman sakinlerini hem de çevre sakinlerini rahatsız etmeden taşınma işlemini pratik şekilde ve kısa sürelerde gerçekleştirmiş olursunuz.

Neden Asansörlü Nakliye Hizmetini Tercih Etmeliyim?

Ankara asansörlü nakliyat hizmetlerimizi tercih etmenizin birçok sebebi bulunur. Günümüzde teknolojinin de yardımıyla gerçekleştirilen asansörlü ev taşıma hizmetleri hem zamandan tasarruf sağlar hem de eşyaların en az riskle taşınmasına olanak tanır.

Asansör kullandırılmayan binalarda asansör nakliye hizmetlerini kullanmak çok daha pratiktir. Bunun yanında yüksek katlı binalara merdiven çıkmadan ya da apartman asansörünü kullanmaya gerek kalmadan, eşyaların taşınması işlemi gerçekleştirilir.

Nakliye hizmetlerinde asansör hizmeti tercih edildiğinde; firmanın uygun asansör araçlarının olup olmadığına bakılmalı ve aracı kullanacak operatörlerin, konusunda deneyimli olmasına da dikkat edilmelidir.

Asansörlü Nakliye Hizmeti Özellikleri Nelerdir?

Yüksek katlı binalarda oturan birçok kişi, taşınma zamanı geldiğinde birçok endişeye kapılır. Eşyaların paketlenmesi, araca taşınması, ağır eşyaların yüksek katlardan nasıl indirileceği endişesi, yüksek katlı binalarda yaşayan birçok insanın korkulu rüyasıdır.

Ancak günümüzde teknolojiyle birlikte gelişen birçok şey, yüksek katlı binalarda yaşayan insanların, taşınma işlemlerini daha pratik ve daha kolay hale getirmeye başlamıştır.

Asansörlü taşıma işlemi yapılırken;

 • Dar merdivenlerden eşyaları indirmeye gerek kalmaz.
 • Çatı katı, balkon ya da pencereden eşyalar taşınabilir.
 • Nakliye aracının arkasında bulunan asansör sayesinde ortalama 20 kata kadar olan binaların tepesine raylı kızak sistemi kurulabilir.
 • Ray uzunlukları, ağır eşyaları taşıyacak güç kapasitesine sahiptir.
 • Asansör kabini ise yaklaşık 2.5 metre uzunluğa sahiptir.

Destan Nakliyat Asansörlü taşıma işlemi sırasında eşyalarınız; pencereye, çatı katına ya da balkona kurulan asansör ile rahatlıkla taşınır. Raylı kızak üzerinde hareket eden asansör kabini, eşyaların sığacağı kadar doldurularak taşınır. İnsan gücüyle 4-5 saat ya da daha fazla sürede taşınacak eşyalar, en fazla 1-2 saat içinde profesyonel şekilde taşınır.

Asansörlü Nakliye için Hangi Şartlar Gereklidir?

Ankara asansörlü nakliyat hizmetlerimizi kullanırken, bazı koşulların oluşması, taşınma işleminin daha profesyonel ve pratik şekilde yapılması için gereklidir. Asansörlü araçlarımız için, bazı standartların sağlanması gerekir.

Asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirmek için;

 • Eşyaların alınıp taşınacağı binanın asansörlü araç şartlarına uygun olması gerekir.
 • Asansör sisteminin kurulacağı alan uygun olmalıdır.
 • Asansör kızaklarının binaya yaklaşacağı bir alan bulunmalıdır.
 • Nakliye aracı ve asansör aracının binaya yaklaşabilmesi ve gerekli düzeneklerin kurulabilmesi için etrafta elektrik tellerinin olmaması önemlidir.

Tüm bu şartlar, önceden firmamız tarafından incelenir ve gerekli şartların uygunluğu onaylanırsa, asansörlü taşıma aracı kullanılır.

Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Maliyet Çıkarır?

Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde maliyet çıkarmak için birçok faktör göz önünde bulundurulur. Fiyat aralığı verilirken yakın mesafe ya da uzak mesafe oluşu etkilidir.

 • Uzak mesafe ya da yakın mesafe için fiyat belirlenir.
 • Evden eve personelli nakliye fiyatları değişir.
 • Ambalajlı taşımacılık fiyatları etkiler.
 • Evin 2+1 ya 3+1 gibi yapıları da fiyatlarda etkilidir.
 • Kilometre sınırına göre fiyatlandırma yapılır.
 • Taşıma ve paketleme işinde kaç kişi çalışacağı fiyatı etkiler.
 • Eşyaların ne kadar olduğu da yine fiyatlandırmayı etkiler.

Ev taşıma profesyonel hizmetlerimizde, maliyetleri etkileyen birçok unsur bulunur. Bu yüzden fiyatlandırma hakkında bilgi alırken; ne tür bir hizmet istediğinizi net bir şekilde belirtmeniz, fiyatlandırmayı doğru yapmamız açısından önem kazanır.

Evden Eve Nakliye İşlemleri Hangi Hizmetleri Kapsar?

Kişilerin ev ya da ofislerinde bulunan eşyalarını istenilen adrese taşıma evden eve nakliyat olarak adlandırılır. Ancak işlemlerin doğru ve hızlı yapılması, hızlı yapılırken güvenilir şekilde taşınması ve istenilen zamanda taşıma işleminin gerçekleştirilmesi önemlidir.

Evden eve nakliye işlemlerinde çoğunlukla kişiler, eşyaları kendileri paketleyip hazır etseler de taşıma esnasında iyi hazırlanmamış bir paketin yırtılması, bozulması, içindekilere zarar gelmesi oldukça muhtemeldir. Ancak yine de firmamız, dikkatli şekilde taşıma işlemini gerçekleştirir.

Nakliye hizmetleri arasında;

 • Eşyaların demonte işlemi ve paketlenmesi
 • Hazırlanan tüm eşyaların nakliye aracına taşınması
 • Araca yerleştirilen eşyaların, yeni adresi götürülmesi
 • Araçtan çıkarılan eşyaların yeni eve taşınması
 • Eşyaların montajı yapılarak, istenilen yere yerleştirilmesi

Tüm bu işlemler profesyonel ve konusunda deneyimli elemanlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Destan Nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Maliyetleri Nedir?

Şehir içi Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinin yanında şehirlerarası nakliye hizmetleri de bulunur. Her iki seçeneğin de maliyetleri farklıdır. Şehirlerarası nakliye hizmetlerinde maliyetlerin ortalama %51’ini aracın yakıt giderleri oluşturur. Şehir içinde yapılan taşıma işlemlerinde bu maliyet, ortalama %11 civarlarına düşer.

Şehir içi taşınma hizmetlerinde işçilik %56 oranlarına çıkarken; şehirlerarası taşınma hizmetlerinde bu oran %38’lerde kalır. Eşyaların paketlenmesi; şehir içi taşımacılıkta, daha az maliyete sahiptir. Bunun sebebi; şehir içi taşıma fiyatlarının daha düşük olması, paketleme işlemlerini daha yüksek düzeye çıkarır.

Bunun yanında müşteri ve nakliye firması arasındaki görüşmeler, nakliye hizmetlerinin %90’ını oluşturur. Taraflar arasındaki iletişimin doğru ve sağlıklı olması, işlemlerin daha kolay ve hızlı şekilde ilerlemesine olanak tanır.

Nakliye hizmetlerine fiyatlandırılması, tamamıyla karşılıklı yapılan telefon görüşmelerine göre gerçekleştirilir. İletişim sırasında ne kadar doğru ve sağlıklı bilgi alınırsa, fiyatlandırma da o derece doğru ve ekstra sürpriz fiyatlandırmalara gerek kalmadan gerçekleştirilir.

https://destannakliyat.com.tr/


Takip Et:
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.