15 Kasım 2020 Pazar 15:51
Tanıtım Yazıları ve SEO Hizmeti ile Sitenizin Bilinirliğini Artırın interaktifplus Yanınızda!
Takip Et:

Gökhan GÖKMEN ‘in kurduğu İnteraktif Plus firması sayesinde web sitenizin ziyaret edilme sıklığı artacak, firmanızın bilinirliği optimum seviyeye ulaşacaktır. 2009 senesinden bu yana Seo hizmeti de dahil olmak üzere tanıtım yazısı oluşturmadan içerik editörlüğüne kadar bütüncül bir hizmet verilmektedir. Artık son senelerde firmaların sahada sunmuş oldukları başarı çok yüksek olsa da bunun aynı şekilde internette de fark edilmesi gerekir.

İnternet üzerinden yapılan tanıtımlar ve hazırlanan web sitesinin satışlara ve firma bilinirliğine etkisi çok yüksektir. Saha başarısı kadar online sisteme entegrasyonun önemi de anlaşılmıştır. Tanıtım yazısı hazırlama adımlarından Seo uygulamalarına kadar alanının uzman isimleri ile web sitelerinin revize edilmesi mümkün kılınmaktadır. www.interaktifplus.com.tr linki üzerinden sürece dair gerekli olan bilgileri eksiksiz alabilirsiniz.

DA ve PA Puanları Nasıl Optimize Edilir ?

DA sorgula adımlarında sitenin Domain Authority verisi ( domain otoritesi ) PA sorgula adımlarında ise sitenin Page Authority verisi ( sayfa otoritesi tespit edilmektedir. Bu veriler piyasada sitenin ne derece verimli şekilde hizmet verdiğine dair bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Puanlama sistemi www.dapasorgula.com linki üzerinden kullanılabilir. Puanlama sorgulaması için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmeyecektir. Ücretsiz bir biçimde site analiz adımlarının tamamlanması için fırsat geliştirilmektedir. DA ve PA verileri incelenirken bu puanların yükseltilmesi için de alternatif metotlar bulunmaktadır;

 • Sitenizin teknik tasarımının kusursuz olması gerekiyor. Teknik tasarımın kullanıcı dostu yapısı ile kişilerin soru sormadan firma detaylarına hakim olması sağlanır. Sitede açık ve anlaşılır ifadelere yer vermelidir.
 • Sunmuş olduğunuz hizmeti tanıtırken açık, anlaşılır ve nitelikli metinler yerleştirilmelidir. Bu metinlerde intihal olmaması da ayrıca dikkat edilmesi gereken hususlardandır.
 • Sitenizin mobile erişim adımının da nitelikli bir tasarım ile sunulması gerekiyor. Web sitelerinin mobile erişim adımları da artık sistem puanının belirlenmesi ve yetkinliğin rasyonel veriler üzerinden sunulması için harika bir data olmaktadır.
 • Harici linkler de DA ve PA puanlarını net olarak etkiler. Harici linklerin prestijli sitelerde ve sayıca da fazla olması sitenin seçkinliğini artıracaktır.

Bu detaylara dikkat ederek sitenizin temel prestijinin artırılması işçin bir fırsat yakalama imkanını elde edebilirsiniz.

Tanıtım Yazılarının Site Popülerliğine Etkisi Nedir?

Bir sitenin popülerliğinin ve ziyaret edilme sıklığının artırılması için sadece Seo yöntemi uygulanmamalıdır. Aynı zamanda Seoya ek olarak tanıtım yazılarına da yer verilmelidir. Tanıtım yazıları firmaların backlink almasını mümkün kılıyor. Zaman içerisinde geçersiz olan backlinkler yerine yenilerinin eklenmesi için de ayrıca fırsat oluşturuluyor. Tanıtım yazıları hazırlanırken temel manada dikkate alınması gereken hususlar;

 • Tanıtım yazılarının vurucu cümleler içermesi gerekiyor.
 • Firmanın hizmet politikasını yansıtırken aynı zamanda sloganlar ile akılda kalıcılığın yüksek olması sağlanmalıdır.
 • Bu aşamada tanıtım yazısının kısa ve net cümlelerden oluşması gerekir.
 • İçerik ve başlığın uyum içerisinde olması gerekir. Başlığın da ilgi çekici bir biçimde oluşturulması gerekiyor.
 • Tanıtım yazısı Seoya alternatif bir yöntem olsa da metin içerisinde Seo uyumlu anahtar kelimelerin kullanılmasına ayrıca dikkat edilmelidir.

Tanıtım yazısı sayesinde firmanın hizmet politikasına dair net şekilde fikir sunabilirsiniz. Bu aşamada metinlerin özellikle firmanın vizyonu ve misyonunu vurgulayan açık ve anlaşılır cümleler bulundurması gerekiyor.

Tanıtım yazısı al adımını tamamlarken bir tanıtım yazısından beklentinizin ne olduğunu site sahibi olarak da dile getirme hakkınız bulunuyor. www.tanitimyazisi.com.tr internet sitesi üzerinden bu sürece dair gerekli olan tüm hizmet detaylarına erişebilirsiniz.

SEO’lu Tanıtım Yazısı


Tanitim yazisi firması içeriklerin Seo uyumlu olmasına da ayrıca dikkat etmektedir. Seo uyumlu metinler hazırlarken dikkate alınması gereken temel püf noktaları şu biçimde sıralanıyor;

 • Seo uyumlu metinler firmanızın yer aldığı kategorinin temel anahtar kelimeleri üzerine kurulu olmalıdır.
 • Bu anahtar kelimeler firma tarafından belirlenir. Tanıtım yazısı metni içerisinde bütünlük arz edecek şekilde kullanılır.
 • Metinlerin her birinde anlam bütünlüğü sorunsuz bir biçimde sunulmalıdır. Anlam bütünlüğünün yanı sıra üslubun da okumayı teşvik edici olması gerekiyor. Sıkıcı ve net bilgi vermeyen içeriklerin site ziyaretçileri tarafından önemsenmeyeceği açık! Bu durum da siteye giriş yapan kişilerin sitede geçirdikleri zamanın kısıtlı olmasına neden oluyor!
 • Seo uyumlu olan metinlerde başlık kapsamında da anahtar kelimeler kullanılmalı ve özellikle başlığın vurucu olmasına dikkat edilmelidir.
 • Anahtar kelimelerin bir metne yayılmış şekilde kullanılması da genel verimliliği pekiştirecektir.

Metinlerde kesinlikle kopya olmamalıdır. İçerisinde kopya olduğu fark edilen metinlerin sitenin genel kalitesini olumsuz yönde etkileyeceği de belirtilmelidir. Firma özel bir intihal programı kullanmaktadır. Bu şekilde sitenize yüklenecek olan metinlerin her birinin intihal kontrolünden geçmiş eşsiz metinler olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu şekilde çok kademeli bir biçimde sunulan sistem kontrolü yüksek verimliliği ile memnun etmektedir. Garantili bir hizmet sunulması işin şansa bırakılmamasını sağlıyor. Garantili ve net bir hizmet sonucu alınacağı daha öncesinde hizmet alan müşteri yorumlarından da anlaşılıyor.

Daha Fazla Ziyaretçi İçin Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazıları ile firma ile ziyaretçi arasında bağ kurulur. Bu da UX verilerini olumlu yönde etkiler.UX verileri internet siteler ve kullanıcıların etkileşiminden doğan verilerdir. Bu veriler son dönemlerde sitelerin verimliliğinin ve prestijinin anlaşılması için açık ve net biçimde bilgi vermektedir.

Seo gibi hususların yanı sıra UX verileri ile web sitesini kullanan kişilerin ne derece memnun olduklarına dair gerekli olan bilgilendirme sorunsuz şekilde yapılacaktır. Kullanıcıların site ziyaretlerinin sonrasında ulaştırılan anketler ya da verilen dönütler ile memnuniyet seviyeleri belirlenir.

Tasarımın kullanıcı dostu olması bu nedenle büyük bir önem arz etmektedir. Kullanıcı dostu tasarımın açık ve anlaşılır bilgiler sunarken aynı zamanda genel tasarımının da kullanıcı dostu olmasına ayrıca dikkat edilmelidir. UX verilerinin giderek önem kazanması ile bu verilerin tahlilinde kullanılan tkileşimli dönüt sistemleri de gekliştirilmektedir.

İnteraktif Plus Firması ile Web Sitenize Yeni Bir Boyut Kazandırın!

İnteraktif Plus aracılığı ile web sitenizin genel prestijini artırırken ziyaret eden kişi sayısının da artması sağlanacaktır. Site değerlendirme hususlarında en temel detaylardan biri olan PA ve DA değerlerinin artırılması için özel sistemler uygulanmaktadır.

İnteraktif Plus firmasının özellikle konunun uzmanları ile iş birliği yapması elde edilen temel memnuniyeti artıran hususlar arasında yer alıyor! Web sitesi tasarımı ve içerik üretiminde gerekli olan tüm güncellemeler global olarak incelenmektedir. Hizmet kalitesinin global değişimleri yakalayabilecek nitelikte olduğu da net şekilde görülüyor.

İnteraktif Plus İletişim

0212 461 75 87 – 0533 503 23 09 numarası üzerinden firmanın yetkilileri ile iletişim kurma imkanını elde edebilirsiniz. Müşterilere birebir şekilde hizmet veren müşteri hizmetleri temsilcileri de atanmaktadır. Bu müşteri hizmetleri temsilcileri hem sürece dair bilgi sahibi olmanızı mümkün kılacaktır hem de süreçte memnun kalmadığınız aklınıza takılan bir husus olursa bunun giderilmesi için bir fırsat verecektir.

Firmanın interaktif bir erişim adımının tamamlanması ve site sahiplerinin %100 memnuniyeti ile web sitesi iyileştirmelerinin tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulmuştur.

Bu derece nitelikli şekilde sunulan hizmet akışının fiyat bağlamında oldukça kusursuz olması ve makul seviyesi de memnun etmektedir. Sunulan bu makul seviye sayesinde şuana kadar elde ettiğiniz web sitesi yetkinliğini maksimum noktaya çıkarırken ödemelerin de minimum seviyede olması sağlanacaktır! Kullanıcı memnuniyeti ekonomik bağlamda da muhafaza edilmeye çalışılıyor!


Son Güncelleme: 15.11.2020 16:21
Takip Et:
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.