Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / Künye

Künye

Künye

Sahibi
İlkMed Yayıncılık

Genel Yayın Yönetmeni
Cansu Baygar

cansu@haberport.com

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Cemil Süha

cemil@haberport.com

EDİTÖRLER
Canan AKIN – canan@haberport.com
Muhammed AKIL – muhammed@haberport.com
Şermin ESKİ – sermin@haberport.com
Yusuf ADİL – yusuf@haberport.com
Hikmet DAMAR – hikmet@haberport.com
Çınar ŞİMŞİR – cinar@haberport.com
Ayşegül ABİDİN – aysegul@haberport.com

Reklam Direktörü
Kemal Gündoğdu

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN:
Muhatap : Mesul Müdür Cemil Süha
İstiklal Mah. Öğretmenler Sok.No:10/4 Karşıyaka İzmir
Tel: 0 (232) 832-1040
Pbx: 0 (232) 832-1040

İletişim
Sitemiz ile ilgili istek, dilek/şikayet için lütfen haberportdestek@gmail.com adresine tıklayınız.

info@haberport.com

Hakkımızda

Haberport.com; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ
Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran “aracı” olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin “iyi haber / kötü haber”, “müjdeli haber / kara haber” olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura “şimdi sevinmelisin” veya “şimdi üzülmesin” havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.

Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik: Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler postacıyız. Görevimiz bilgiyi alıcısına zamanında ulaştırmaktır.

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:
Anadolu Ajansı
Doğan Haber Ajansı
Cihan Haber Ajansı
Anka Ankara Ajansı
İhlas Haber Ajansı

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Haberport.com yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Haberport.com harici linklerin sorumluluğunu almaz

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyrigth 2014 Haberport.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Haberport.com’a aittir. Haberport.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberport.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haberport.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberport.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy
 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberport.com However, sometimes the Haberport.com uses third parties to process your information.
Haberport.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberport.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberport.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberport.com and its services. When you use Haberport.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Haberport.com cookies section of our full PrivacyPolicy.