Kinini ateş gibi canlı tutan 3 burç! Yapılanı unutmaz, kimseyi gerçekten affetmezler!

En kindar ve affedici burçlar hangileri? Cevabı haberimizde...

Kinini ateş gibi canlı tutan 3 burç! Yapılanı unutmaz, kimseyi gerçekten affetmezler!

Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre zodyak takviminde yer alan bazı burçların daha çabuk öfkelendiği ve kin beslediği belirlendi. Araştırmacılar tarafından derlenen verilere göre en kindar ilk 3 burç Başak, Yengeç ve Boğa burcu olarak sıralandı.

Özellikle Başak burcu kişilerinin kinlerinin yıllarca sürebildiği, uğradıkları haksızlıkları asla unutmadıkları belirtildi. Yengeç burcu kişilerinin de kendilerine yapılan kötülükleri kolay atamadıkları, zaman zaman intikam almak için fırsat kolladıkları ifade edildi.

en kindar ve affedici burçlar

Boğa burcunun ise damarına basıldığı anda kontrolünü kaybedebileceği, öfkesinin şiddetli olabildiği vurgulandı. Araştırmacılar, bu 3 burçtan uzak durmanın ilişkiler açısından faydalı olabileceği uyarısında bulundu.

Araştırmada ayrıca en affedici iki burcun da belirlendiği öğrenildi. Buna göre geçmişte yaşanan olumsuzlukları kolayca unutabilen ve bağışlayıcı tavır sergileyen burçlar Terazi ve Balık burcu oldu. Özellikle Balık burcunun duygusal yönü ve empatisini ön plana çıkardığı, Terazi burcunun ise adalet arayışının affetmeyi kolaylaştırdığı belirtildi.